Neler Yeni

Yardım 16600 liraya POCO X6PRO ALINIR MI?

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
Bütçe
17000
Herkese merhaba, bu bütçe bandında önereceğiniz başka telefon var mıdır? Aklımda Redmi 11 Pro +5G ve POCO F5 var. Samsung tarafında ise A35 düşünüyorum, bu fiyata sizce POCO X6 Pro almak en mantıklısı mıdır?

1713878897387.png

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
Telefonda 2 markadan şaşma 1 samsung 2 apple gerisi tırıvırı
Mesaj otomatik birleştirildi:

s21 fe almanı öneririm iphone 13den daha iyi kamerası var halihazırda kullanıyorum 2 senedir çok memnunum onun dışında A54 veya A35 öneririm

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yıllardır samsung kullanıyorum ama değiştimeye karar verdim a51 var elimde kardeşime vericem kendime yeni alıcam bu bantta a35 alabiliyorum ama bu poconun telefonları a35i özellik konusunda yani açık ara dövüyo adamların koyduğu işlemci bu bantta bir telefonda yok o beni çok kararsız bıraktı

s21 fe almanı öneririm iphone 13den daha iyi kamerası var halihazırda kullanıyorum 2 senedir çok memnunum onun dışında A54 veya A35 öneririm
s21 fe şarj hızlı bitme problemi var mı hocam sende arkadaşım memnun değildi o yüzden bakmadım

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Taha Kenan
Yıllardır samsung kullanıyorum ama değiştimeye karar verdim a51 var elimde kardeşime vericem kendime yeni alıcam bu bantta a35 alabiliyorum ama bu poconun telefonları a35i özellik konusunda yani açık ara dövüyo adamların koyduğu işlemci bu bantta bir telefonda yok o beni çok kararsız bıraktı

s21 fe şarj hızlı bitme problemi var mı hocam sende arkadaşım memnun değildi o yüzden bakmadım
s21 fe kamera konusunda pocoyu tokatlar şarj konusunda ise 1 günü rahat çıkarıyor ayrıyeten 30 dakikada şarj oluyor zaten arkadaşının telefon sıkıntılıdır ben hiç bir problem ile karşılaşmadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ahmed

Bende x3 pro var işlemci gücü olarak A54 ile neredeyse aynı ancak yazılım olarak samsung çok daha iyi bence

Oyun çok oynamayacaksanız A54 güzel cihaz

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s21 fe kamera konusunda pocoyu tokatlar şarj konusunda ise 1 günü rahat çıkarıyor ayrıyeten 30 dakikada şarj oluyor zaten arkadaşının telefon sıkıntılıdır ben hiç bir problem ile karşılaşmadım
yani almışken daha yeni bir telefon alma taraftarıyım güncelleme konusunda s21 fe kaç 1 2 sene sonra almayacak sanırsam ama a35 alırsam 4 sene garantisi var samsungun kamera konusunda bende bir problemini görmedim. Kararsız kaldım valla a35 aladabilirim bu poco kafamı çeldi 8 gb 256 lığı bu fiyat a35 de 128 gb lık 16k

Top Bottom