Neler Yeni

Öneri Kacak POCO X6 Pro alinir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yigit yildiz
Bütçe
5
Kacak POCO X6 Pro alacagim fakat bu telefonun kacagi sorun cikartir mi bilmiyorum. Daha once hiç kacak telefon almadim.
Bu telefonun fiyat civarinda daha iyi secenekler var midir? Performans benim icin kameradan daha onemli.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı
Alınabilir de imei nasıl oluyor onlarda?
Fiyat?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,711
İsim
Bilal Tepe
IMEI direnç yok hyperos de

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yigit yildiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı
Ben de onu bilmedigim icin sordum. Daha once kacak islerle pek ugrasmadim. Benim bildigim kadariyla bu telefonun kacagi 12.500 civari.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani telefoncuda IMEI attirmak kolay mi olur diyorsunuz?
Biraz araştırdım, Atılmıyor IMEI.

arıza çıkarsa sıkıntı olabilir. Birde seçimden sonra devlet sistemden silebilir bunları çünkü çakılan imei deki telefon farklı kullanılan telefon farklı şu anda devlet izin veriyor bunların satılmasına ki dolandırıcılığa açık bişey. Vatandaş dolandırılsın mahkemelerde sürünsün dursun ki madenleri kolayca sömürsünler birileri diye standart yöntem

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Tuna
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
yigit yildiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arıza çıkarsa sıkıntı olabilir. Birde seçimden sonra devlet sistemden silebilir bunları çünkü çakılan imei deki telefon farklı kullanılan telefon farklı şu anda devlet izin veriyor bunların satılmasına ki dolandırıcılığa açık bişey. Vatandaş dolandırılsın mahkemelerde sürünsün dursun ki madenleri kolayca sömürsünler birileri diye standart yöntem
Kacak telefon alinmaz mi diyorsunuz yani? Bu fiyata telefon mu alacagiz arkadas...

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Reşit Akalın
Kacak POCO X6 Pro alacagim fakat bu telefonun kacagi sorun cikartir mi bilmiyorum. Daha once hiç kacak telefon almadim.
Bu telefonun fiyat civarinda daha iyi secenekler var midir? Performans benim icin kameradan daha onemli.
Kaçak telefonlardan uzak dur. Ben kaçak resmi 9T kullanıyorum ve bu yaz kesinlikle değiştireceğim. Imei sorunu çok fazla oluyor. Öncelikle telefonda hat kesilirse ve iki sim hattınıda kullanırsan eğer bir telefoncuya götürmek zorundasın. Bana olmuştu ve çok zorluk yaşadım. Adam aldı telefonu ve yazılımına bir şey yapmadan düzeltti ama şöyle bir problem çıktı. Telefonda sürekli ses kesilmesi oluyordu ve telefonu geri götürdüm. Ama bu sefer yazılım attıkları için telefon komple sıfırlandı. 2 3 ay kullandım ve bu sefer de email konusunda sorun çıkardı. Telefon email hesaplarını senkronize etmiyordu ve bunun yüzünden YouTube Google vs giremiyordum. Telefonu güncellemeye bastım. Ancak benim telefona yazılım atıldığı için telefon çöktü. Ve tekrar götürdüm tamire ve telefon tekrar sıfırlandı. Bir sürü fotoğraf çöp oldu. Ya bir kaç bin lira fazla ver orijinal al ya da daha düşük model al. Asla kaçak alma.

Kacak telefon alinmaz mi diyorsunuz yani? Bu fiyata telefon mu alacagiz arkadas...
yarısı vergi malesef. ucuz telefon alıp video içinde gopro falan almak daha mantıklı. telefon 4-5 yıl sonra çöp zaten batarya değişimine bile versen teknik serviste bozuyorlar hukuk hak olmadığı için. O nedenle vergiye vereceğin parayla aksiyon kamerası alıp geç aksiyon kamerası 10 sene kullanırsın batarya da kendin değiştirebilirsin

mahoagaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mahmut karakaya
ben 3 tane yurtdışı cihaz aldım sorunsuz kullandım şuanki cihazım mi 11 lite 3 yıldır kullanıyorum. imei bi sefer attırdım sorun yaşamadım. yakın zamanda mi 14 falan almak istiyorum onu da kaçak alırım büyük ihtimalle

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Ben de onu bilmedigim icin sordum. Daha once kacak islerle pek ugrasmadim. Benim bildigim kadariyla bu telefonun kacagi 12.500 civari.

Yani telefoncuda IMEI attirmak kolay mi olur diyorsunuz?
Kacagina 12500 vereceğime 17000 e orjinal 256 gb alırım kendimde kullanıyorum gayet memnunum

Kacagina 12500 vereceğime 17000 e orjinal 256 gb alırım kendimde kullanıyorum gayet memnunum
16600 e dusuyor yeni uye kuponuyla

Top Bottom