Neler Yeni

Sebepsiz hüzünlenmek?

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yusuf
Bazen gece balkonda oturup gökyüzünü izleyip o sessiz ortamda saatlerce düşüncelere dalıyorum, bana iyi geliyor, hayatım kötü değil Allaha şükür güzel bi işim, normal bir ailem ve arkadaşlıklarım var, mutlu olamıyorum hep bi yanım eksik hissediyorum, sürekli içimde boşluk var ama bu boşluk yalnız kalınca ortaya çıkıyor sebebi nedir veya size de oluyor mu?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,869
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Her zamanki ruh halim; yalnız kalmak, fedakarlık ve kendi sesini dinlemektir.

Ekran görüntüsü 2024-04-24 004708.png

• Beğen
Reaksiyonlar: ysf0

ysf0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
654
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Bazen gece balkonda oturup gökyüzünü izleyip o sessiz ortamda saatlerce düşüncelere dalıyorum, bana iyi geliyor, hayatım kötü değil Allaha şükür güzel bi işim, normal bir ailem ve arkadaşlıklarım var, mutlu olamıyorum hep bi yanım eksik hissediyorum, sürekli içimde boşluk var ama bu boşluk yalnız kalınca ortaya çıkıyor sebebi nedir veya size de oluyor mu?
Ruh halim.

cerrahh

80+ Bronze
güzel bir şey aslında bana da oluyor. tatlı bir sıkıntı geliyor. herkeste oluyordur bu bu arada. hangimiz mutlu ki şu dünyada. herkesin bir muhabbeti var. farklı şekillerde sınanıyoruz. dine yönelebilirsin asıl huzur orada.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,281
Üyeler
141,431
Son üye
VeyselBey
Top Bottom