Neler Yeni

Render için laptop önerisi

Ryka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Kaya
Bütçe
50.000
selam herkese render ve oyun için laptop almam lazım. Elimde olsa masaüstü alırdım fakat yurtta kaldığım için alamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Batu Çulha
selam herkese render ve oyun için laptop almam lazım. Elimde olsa masaüstü alırdım fakat yurtta kaldığım için alamıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Hepsiburada ve trendyol gibi sitelerden almak sana uygun olur mu yoksa sadece mediamarkt, vatan ve teknosadan mı almayı düşünüyorsun ? Ona göre önereyim.

Ryka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada ve trendyol gibi sitelerden almak sana uygun olur mu yoksa sadece mediamarkt, vatan ve teknosadan mı almayı düşünüyorsun ? Ona göre önereyim.
olur tabii hiç sıkıntı değil

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Musa Topçu
Bütçeyi arttırabilirsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Kaan

Şu an mevcut bütçenizle bu çok iyi işinizi görür.Bir 10k fazladan bütçeniz olsaydı aynı modelin RTX 4070'li 2K ekranlı ve Ryzen 9 7940HS işlemcili olanı var o çok daha iyi olur ancak fiyatına göre bu da oldukça iyidir.Bu bilgisayarda TDP kilidi olmadığı,soğutmasının çok iyi olduğu ve sıvı metal kullandığı için sizin için oldukça iyi olur.İşlemcisi de oldukça başarılı,özellikle düşük güçte Intel'den çok daha iyi iş yapıyor.16 inç olduğu içinde taşıması daha kolay,daha kompakt bir cihaz,bu yönüyle de taşıma olanağı daha iyidir.

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
634
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri

Ryka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Şu an mevcut bütçenizle bu çok iyi işinizi görür.Bir 10k fazladan bütçeniz olsaydı aynı modelin RTX 4070'li 2K ekranlı ve Ryzen 9 7940HS işlemcili olanı var o çok daha iyi olur ancak fiyatına göre bu da oldukça iyidir.Bu bilgisayarda TDP kilidi olmadığı,soğutmasının çok iyi olduğu ve sıvı metal kullandığı için sizin için oldukça iyi olur.İşlemcisi de oldukça başarılı,özellikle düşük güçte Intel'den çok daha iyi iş yapıyor.16 inç olduğu içinde taşıması daha kolay,daha kompakt bir cihaz,bu yönüyle de taşıma olanağı daha iyidir.
hocam onu da atabilir misiniz mesaiyi arttırabilirim 😂. Valla şu bütçeye alınabilecek masaüstüleri düşününce içim gidiyor ama yapacak bir şey yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçeyi arttırabilirsen
hocam attıklarının ram'i bana sıkıntı yaratabilir ya 32 ramli önerebileceğin var mı

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Musa Topçu

Dishonred

80+

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,695
İsim
Emre
Discord
necromancerr

https://www.akakce.com/laptop-noteb...x4070-16-wqxga-notebook-fiyati,454403844.html
Ucu ucuna 4070 li versiyonunu bulabilir

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Render için Macbook derdim ama oyun da lazımsa macbooklar elendi.

Windows olarak ise intel işlemcili tercihen en az İ7 12700H/13700H işlemcili, iyi soğutmalı, en az RTX 4060 bulunan serilere bak derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,421
Üyeler
141,135
Son üye
emuzinun
Top Bottom