Neler Yeni

Arabadaki direksiyon boşluğu normal midir?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
Ucuz gamepadlerde ölü bölge olur ya, direksiyonda da aynısı var. Küçük çevirince, minik hareketleri algılamıyor. Araç eski zaten de peder her araçta var diyor o.
Ben de bütün arabalarda yok diyorum, olması normal mi? Her araçta mı var bu olay? Şeride fazla yaklaşmaya sebebiyet veriyor.

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
alperen taha demir
Araç eskiyse normaldir hocam bizim emektar lada samarada 30 dereceye kadar algılamıyo:kekw:

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Doğuş Akyürek
Bizim arabadada vardı sanayide yaptırmıştım. Çevirdiğinde fazla boş geliyorsa normal değil çok az boşluk varsa fazla takılmana gerek yok.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
alperen taha demir
Oha hocam niye baktirmiyorsunuz, cok degil mi?
Hocam araba baya eski direksiyona gelesiye kadar çok fazla baktırılcak şeyi var tarlada kullanıyoruz zaten yürüsün yeter diyoruz yani

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,811
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bizim arabadada vardı sanayide yaptırmıştım. Çevirdiğinde fazla boş geliyorsa normal değil çok az boşluk varsa fazla takılmana gerek yok.
Yani öyle abartı değil ama bir miktar var. Dediğim gibi şeride ufak yaklaşınca minik çeviriyorsun aracı düzlemek için ama onu algılamayıp şeride yaklaşmaya devam ediyor ve aracı kullanmak biraz daha zorlaşıyor. Eski arabalarda var genelde. Benim peder bütün arabalarda var deyince onunla anlaşamamıştık sadece. Ben mi yanılıyorum diye sormak istedim de yeni araçlarda görmedim hiç öyle bir boşluk.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Alihan YILMAZ
Öyle olduğu gibi kalmaz. En kısa sürede Sanayi ye uğrayın. Direksiyon bu, cana mal olur ummadık anda.

Top Bottom