Neler Yeni

Windows'u Kod ile ektinleştirmek sakıncalımı?

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
Burada gördüm Terminali açıp 3 tane kod yazdım enterledim. Hata falan verdi olmadı ama araştırdığıma göre KMS sunucularına bağlanıyormuş. Hemen kaldırdım tekrardan. Şuan avg ile derin taramayı açtım.. Bitince Malywarytes ile derin taramayı açıp yine deniycem.. Format atmama gerek var mı?

java

80+ Bronze
Hayır. Herhangi bir sorun yaşayanı daha dünya üzerinde görmedim. Ama mas aio ile hwid aktifleştirmenizi öneririm. Bir kere etkinleştirdekten sonra uğraşmazsınız.

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
snop02
Burada gördüm Terminali açıp 3 tane kod yazdım enterledim. Hata falan verdi olmadı ama araştırdığıma göre KMS sunucularına bağlanıyormuş. Hemen kaldırdım tekrardan. Şuan avg ile derin taramayı açtım.. Bitince Malywarytes ile derin taramayı açıp yine deniycem.. Format atmama gerek var mı?
sürüm ne?

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet Melih Alemdar
220 TL OEM bir key al. Keyfine bak :)

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
22h2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır. Herhangi bir sorun yaşayanı daha dünya üzerinde görmedim. Ama mas aio ile hwid aktifleştirmenizi öneririm. Bir kere etkinleştirdekten sonra uğraşmazsınız.
Bedavaya key buldum normal etkinleştirme çubuğundan kodu girdim etkinleşti windows 11 pro . Bir sıkıntı olur mu

java

80+ Bronze
22h2
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bedavaya key buldum normal etkinleştirme çubuğundan kodu girdim etkinleşti windows 11 pro . Bir sıkıntı olur mu
Sorun olmaz hocam. Ayrıca Microsoft zaten umursamıyor. İşletim sistemimi hangi yöntemle kullanırsan kullan diyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Dogancan

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Cancel enter