Neler Yeni

Nereye şikayet edebilirim?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz
Adamın yeri istediğini yapar
Sinirsel olarak sıkıntın var galiba adamın yeri diye çevreyi rahatsız edecek hiçbir şey yapamaz öyle adamın yeri diyerek geçemezsin.
toplumun beraber yaşadığı bir dünyada yaşıyoruz herkes diğerini rahatsz etmeden yaşıcak bu kadar.

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
muhammed samet
Sinirsel olarak sıkıntın var galiba adamın yeri diye çevreyi rahatsız edecek hiçbir şey yapamaz öyle adamın yeri diyerek geçemezsin.
toplumun beraber yaşadığı bir dünyada yaşıyoruz herkes diğerini rahatsz etmeden yaşıcak bu kadar.
Adam şehrin ortasında yapmamis

Belediye-zabıta olmazsa Cimer.
edit: köyde yaşıyorsan bir şey yapamazsın sanırım. Çünkü hayvancılık şehir merkezinde yasak diye biliyorum.

EXODIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Erkan Saraç
Belediye-zabıta olmazsa Cimer.
edit: köyde yaşıyorsan bir şey yapamazsın sanırım. Çünkü hayvancılık şehir merkezinde yasak diye biliyorum.
Köyde değilim dostum burası bir mahalle. Demin belediyenin beyaz masa whatsapp hesabına yazdım kayıt aldılar. Kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama hayvanların küpesi bile yok,kendi çapında hayvancılık yapmaya çalışıyor. Alt katımdaki dairede kiracımız bu yüzden evden çıkmak istiyor. Bizi maddi açıdan da zor duruma sokuyorlar.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Cimeri ara

EXODIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Erkan Saraç
Arkadaşlar konuyu güncelliyorum. Bugün belediyeden resmi bir araç geldi ellerinde şikayetime ait tutanakları vardı. Şikayetçi olduğum şahsın evine gidip görüşme sağladılar,birkaç güne kadar yanıt alacağım. Bu arada şikayetçi olduğum şahıs emekli+bir işte çalışıyor ve üstüne hayvancılıkta yapmaya çalışıyor. Kimseyi ekmeğinden etmek istemezdim ama bende maddi zarara gireceğim kiracı çıkıp giderse.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Sarp Yılmaz
Adamların geçim kaynağıni bozarak mi
Arkadaşım hasta mısın ?? ben de geçim kaynağım diye gelip milletin rahatsız olacağı şeyler yapayım Allah Allah azıcık söylerken bir lafı düşünün ya.

Top Bottom