Neler Yeni

internete %66 zam dogrumumudur ve iss onerisi

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Yusuf Kaplan
vdsl. fiber evin önünden geçiyor vermiyor 'şu an yeni binalara veriyoruz.ancak zor durumlarda bağlayabiliriz fiberi' diye bişeyler mırıldadı telekomcular.yani kısacası şu an muhitinde şu an boş portyok demeye getiriyorlar.yeni binamı dikeyim bir fiber için :d
vdsl iken hız yukseltıp upload artısı yasadın mı yanı hocam. ona gore 50den 100e cıkacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende taahhüt var ama yine de zam yaptık diye mesaj geldi ne yapabilirim?
ara konus yapılamaz boyle bırsey sozlesmen devam edıyorsa. bılgı al neden oldugu hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
vdsl iken hız yukseltıp upload artısı yasadın mı yanı hocam. ona gore 50den 100e cıkacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ara konus yapılamaz boyle bırsey sozlesmen devam edıyorsa. bılgı al neden oldugu hakkında
aynen ilk 2 ay 25 e 6 kullandım sonra paketi 100 e 8 e yükselttiler.sonra geçen gün forumda bir konu okudum bi arkadaş 50 den 100 e geçmiş upload 8 vermişler aramış telekomu düzeltmişler.hemen bende aradım ertesi gün 8 den 20 uploade yükselttiler.burda bir çakallıları mevcut telekomun dikkatli olmak lazım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Merhaba Türk Telekom'da 2 gun taahhüt kaldi genel müdürluge babam gitmiş 35 Mbps'ye 430 TL fiyat çekmişler oradaki demiş abi başka taahhütsuz geçecegine kal %66 zam gelecek 600 TL falan olur demiş 430 TL Türk Telekom'a vermek aklima yatmadi GIBIRNet vs 240-330 TL arasina 100 Mbps verirken 430 TL'ye 35 Mbps mantiksiz bu %66 zam olayi dogru mudur bir de hangi ISS onerirsiniz 300 TL civarina taahhütlu taahhütsuz altyapi Max 75 Mbps.
Doğru olabilir. Önceden yılda 2 kez yaparladı. Şimdi 4-5 kez yapıyorlar. Belki ay başı itibariyle yine zam yapacaklar. Eğer memnunsanız fiyat iyi bana göre.

omerfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Ömer Faruk Altınova
yenimi düştü geçen sene kasımda 2. taahütümü aldım 25 mbitlik 24 aylık 12 ay 270 TL sonrası 400.ocakta baktım online işlemlere orda fiyatlar farklı 100 mpbs 360 TL ye sonraki 12 ay 460 TL'ye yüksltttim.arada 1 yarım ekmek dönerlik fark var neden 4 kat hızlısını almayayaım dedim yükselttim.

Ocak ayından beri böyle öncesini bilmiyorum. Zamanında 27 ay taahhütle kullanıyorduk şimdi 18'lere düştü. Bizim de taahhüt Haziran'da bitiyor. Turknet Sabit Ödeme ile 13 ay öyle kullanmayı düşünüyorum.

turktelekomda hız yukseltmeyı boyle yapmak cok faydalı bende zamanında 20 TL'ye 25 den 50 ye gecmıstım. normal tarıfe farkı 2 kat fıyatlıydı. ucuza az hızda alıp oradan yukseltem daha faydalı gıbı bence.

Hız yükseltmeleri de verdiğiniz taahhütteki fiyatlara göre oluyor. O fiyatlar eski olduğu için uygun geliyor tabii.

Top Bottom