Neler Yeni

SilverStone PF240W ARGB v2 Alınır Mı? Sıvı Soğutucu Önerisi?

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Oğuz
Hocam bu arada işlemcin nedir?

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
Cougar Turret rgb v2 kasa vardı. Aman aman bi sesi yoktu hocam. Fanları airblazer r120 argb zaten bakabilirsin. Memnundun güzeldi yok parasına sistemi satmıştım o zaman
Anladım hocam. Peki benim anakartta 3 pin rgb desteği yok bu işlemci kutusunda, içinde ayrıca Rgbyi ve fan hızını değişebileceğimiz bir aparat kablo çıkıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu arada işlemcin nedir?
Amd Ryzen 5 3600. Fakat değiştirebilirim ilerisi için yatırım diyelim fiyat artarsa diye.

Pcman06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Oğuz
Anladım hocam. Peki benim anakartta 3 pin rgb desteği yok bu işlemci kutusunda, içinde ayrıca Rgbyi ve fan hızını değişebileceğimiz bir aparat kablo çıkıyor mu?
Fanlar zaten argb olarak birbirine bağlanıyor. Pwm den kontrol ediyordum bios üzerinden. Kutu içeriğini inan hatırlamıyorum. 4 sene olmuş. Ama senin alacağın ürün v2 sürümü benimki v1 di.

ThE LoSt

80+ Silver
Eyw hocam bütçemi zorlarsam alabilirim 2. önerdiğinizi ama şimdilik ilk seçeneğim olan hakkında ki yorumunuz olacak. İnceleme kanalında da herhalde başarı ile geçmiş. Siz önerir misiniz?
Performans olarak sizi tatmin eder güncel popüler modellere göre bir tık seslidir son karar sizin

Epik41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Mustafa Ergön
Fanlar zaten argb olarak birbirine bağlanıyor. Pwm den kontrol ediyordum bios üzerinden. Kutu içeriğini inan hatırlamıyorum. 4 sene olmuş. Ama senin alacağın ürün v2 sürümü benimki v1 di.
Hocam ilk defa sıvı soğutucu kullanacağım için bazı şeyleri tecrübe edemedim haliyle. Önemli olan herhalde su sızdırmasın, pompa sesi gelmemesi ve fan sesi gibi unsurlar galiba eğer bunların hiç biri yoksa bu soğutucu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Performans olarak sizi tatmin eder güncel popüler modellere göre bir tık seslidir son karar sizin
Eyw öneriniz için birde diğer arkadaşa sordum bakalım o ne diyecek ona göre karar vereceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,314
Üyeler
141,437
Son üye
rxolly_5
Top Bottom