Neler Yeni

Rtx 4070 super toplama sistem nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
70k için ram-psu-ssd üçlüsü yetersiz kalmış.Ayrıca beyaz sistem amaçlamışsınız ancak anakart siyah.
Psu yu başka bişey alcam ram bence gayet iyi 32 gb olcak ondan 2 tane ssd de 6000 7000 okuma hızını ne yapıcam diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fazlı Dogan
toplama alma kesinlikle hazır sistemlere yonel hazır sisteme yükseltme yap ekstra daha iyi olur senin için

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Psu yu başka bişey alcam ram bence gayet iyi 32 gb olcak ondan 2 tane ssd de 6000 7000 okuma hızını ne yapıcam diye düşünüyorum
dostum 7800x3d ve 7900xt olan bir sistem atıyorum içinde soğutucu dahil cidden düz 4070 super mi alacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

toplama alma kesinlikle hazır sistemlere yonel hazır sisteme yükseltme yap ekstra daha iyi olur senin için
dostum mükemmel bir sistem atmamışmıyım bakarmısın

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
Hocam onu düşündümde 5 k 10 k az geliyor ama beyaz istiyorum ve biraz daha kaliteli parçalar

dostum 7800x3d ve 7900xt olan bir sistem atıyorum içinde soğutucu dahil cidden düz 4070 super mi alacaksın

dostum mükemmel bir sistem atmamışmıyım bakarmısın
Evet mukemmel ama amd ekran karti istemiyorum

xenk2626

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Kadir Efe Ulusoy
Hocam onu düşündümde 5 k 10 k az geliyor ama beyaz istiyorum ve biraz daha kaliteli parçalar

Evet mukemmel ama amd ekran karti istemiyorum
niçin yazılım problemlerini düşünüyorsan sıkıntı etme çözüldü artık onlar kaliteli parçalar senin seçtiklerinmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
niçin yazılım problemlerini düşünüyorsan sıkıntı etme çözüldü artık onlar kaliteli parçalar senin seçtiklerinmi
Yani kaliteliden kastığım o konuda değil hocam amd ye sıcak bakmıyorum nvidiayı seviyorum

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Ram maalesef kötü. Yani tekrar edeyim 70k bütçe için kötü.Yoksa 30k için uygundur tabi.
Ssd'nin hızından ziyade içindeki bileşenler kalitesiz. Tek bir iyi ssd alırsınız kafa rahat olur iki yerine.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
Ram maalesef kötü. Yani tekrar edeyim 70k bütçe için kötü.Yoksa 30k için uygundur tabi.
Ssd'nin hızından ziyade içindeki bileşenler kalitesiz. Tek bir iyi ssd alırsınız kafa rahat olur iki yerine.
Bunun hız değerleri doğrumu bu fiyata çok iyimiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İlker
Satıcı hb fake olabilir mi sizce?
Yorumlar baya iyi 9.7 puanı var

Hocam bütçemi aşmasa alırdımda çok aşıyor

Yoksa çok jilet sistemde bütçemi çok aşıyor