Neler Yeni

🔥İndirim Cooler Master 23.8" GM238-FFS 0.5ms 144hz %120SRGB SS İPS 3,999TL

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,387
İsim
Deniz Bey
Alınır mı ki acaba 🤔

yusuftheayay

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Nasıl yani hocam ne yapıyorlar ki ?
Arızalanan monitörü garantiye yolladım arıza kabul edildi değişim hakkı verildi, önce fatura fiyatı üstünden + şu kadar verirseniz bunu veririz dediler gamebooster bir monitör kısaca kazıklamaya çalıştılar, muadil ürünle değişim yapmak zorunda olduklarını söyledim fiyat farksız bu sefer gameon önerdiler ücret istemeden, bende thhye verdim hala bekliyorum.

galeyanageldim

80+ Bronze
Soğutma ustası monitör mü yapmış. Ben LG yerinde olsam sıvı soğutma işine girerim. Böyle iş olmaz…

Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Yunus Yılmaz
200 nit falan yazıyor ama 250nittir heralde. Ne olduğunu bilmiyordum ben de bu değerin ama meğer 4 yıldır kullandığım ASUS marka monitörüm 350nitmiş ve 250nit monitör gürünce anladım bunun parlaklık ayarı %50f falan mı acaba dedim baktım h%100 ama sönük yani laptop ekranı gibi. Gündüz falan arakadan ışık geliyorsa baya sıkıntı yani. Kendime monitör alacak olduğumda 400nitten aşağı bedava verseler eve sokmam.

Checkmate

80+ Bronze
Arızalanan monitörü garantiye yolladım arıza kabul edildi değişim hakkı verildi, önce fatura fiyatı üstünden + şu kadar verirseniz bunu veririz dediler gamebooster bir monitör kısaca kazıklamaya çalıştılar, muadil ürünle değişim yapmak zorunda olduklarını söyledim fiyat farksız bu sefer gameon önerdiler ücret istemeden, bende thhye verdim hala bekliyorum.
Anakart alacaktım hocam korktum şimdi, neyse ki itopya, pc kolik sitesinde de var aynısı.

bysuvari

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
burak can
bunuda alabilirsiniz çok tatlı rakam 300tl fark var arasında parlaklıkta yüksek

Hocam attığınız monitör mü, bu mu desem?

serhatkara34

80+ Bronze
Hocam attığınız monitör mü, bu mu desem?

AOC daha iyi fakat ölü piksel durumunda sorun yaşayabilirsin o firma ile

bu attığımı direk al arkana bile bakma ölü piksel durumunda iadede edebilirsin ve hepsinden daha iyi 4.899TL

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Sinerji garanti sürecinde sıkıntı çıkarıyor haberiniz olsun
Sinerji son zamanlarda şımardı baya. i9 işlemci aldım arızalı çıktı fakat anlamam zaman aldı intel ile konuştum dediler ürün arızalı filan ama tray olduğundan aldığın yere gönder filan dediler gönderdim sinerji diyor arıza yok diyorum var mavi ekran veriyor çekirdek logları var yok adamlar yine geri gönderdi THH başvurdum. Savunma yapmışlar bide karar bekliyorum. Gittim yenisini aldım Trendyol dan miss gibi hiç bir sorun yok. Eskisi duruyor THH kararı çıksın iade edicem. Bu saatten sonra sinerji beleş sevap verse almam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart alacaktım hocam korktum şimdi, neyse ki itopya, pc kolik sitesinde de var aynısı.
Sinerjiden uzak dur sana bir tavsiye son zamanlarda herkese böyle yapıyorlar.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
251
İsim
SEFA KAYA
Sinerji son zamanlarda şımardı baya. i9 işlemci aldım arızalı çıktı fakat anlamam zaman aldı intel ile konuştum dediler ürün arızalı filan ama tray olduğundan aldığın yere gönder filan dediler gönderdim sinerji diyor arıza yok diyorum var mavi ekran veriyor çekirdek logları var yok adamlar yine geri gönderdi THH başvurdum. Savunma yapmışlar bide karar bekliyorum. Gittim yenisini aldım Trendyol dan miss gibi hiç bir sorun yok. Eskisi duruyor THH kararı çıksın iade edicem. Bu saatten sonra sinerji beleş sevap verse almam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinerjiden uzak dur sana bir tavsiye son zamanlarda herkese böyle yapıyorlar.
sinerji mahalle esnafı mantığında çalışıyor anladığım :) itopya ile sinerji kargo parası aldıkları için alternatiflerim varken tercih etmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,025
Üyeler
146,612
Son üye
Aspect12
Top Bottom