Neler Yeni

❌İndirim Bitti! A101 Gaming Bilgisayar 19.999 TL - 3 Ekipman Hediye

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ahmet
Bunun benzeri düşük özellikli sistemleri pahalı satan Şok marketler vardı. Adamlar ilk seferden sonra da bu gibi forumlarda "gül gül öldüm" yorumları aldı. Sonuç aynı tarzda sistemlerden bir daha yaptılar. Ticaret bu her malın bir alıcısı vardır illa satarlar. Herkes her ürünü araştırarak almıyor. Alın size teknolojiden uzak başka örnek. Geçen gün hayvancılıkla uğraşan arkadaşım anlattı. Zamanında hayvan pazarında 30 bine canlı tosun sattım adama çok değil 10 adım attı benden aldığı hayvanı gözümün önünde 35 bine başkasına sattı dedi.
O yüzden siz burda gül gül ölürken birileri para kazanıyor emin olun. Bu ulusal şirketler sizce bir ürünü kataloğunu koymadan önce düşünmediklerini mi sanıyorsunuz? Senden benden daha iyi biliyorlar ne satılır ne satılmaz.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Baran Kut

TeknoAdam

80+
Bunun benzeri düşük özellikli sistemleri pahalı satan Şok marketler vardı. Adamlar ilk seferden sonra da bu gibi forumlarda "gül gül öldüm" yorumları aldı. Sonuç aynı tarzda sistemlerden bir daha yaptılar. Ticaret bu her malın bir alıcısı vardır illa satarlar. Herkes her ürünü araştırarak almıyor. Alın size teknolojiden uzak başka örnek. Geçen gün hayvancılıkla uğraşan arkadaşım anlattı. Zamanında hayvan pazarında 30 bine canlı tosun sattım adama çok değil 10 adım attı benden aldığı hayvanı gözümün önünde 35 bine başkasına sattı dedi.
O yüzden siz burda gül gül ölürken birileri para kazanıyor emin olun. Bu ulusal şirketler sizce bir ürünü kataloğunu koymadan önce düşünmediklerini mi sanıyorsunuz? Senden benden daha iyi biliyorlar ne satılır ne satılmaz.
Aynen öyle. Üzülerek katılıyorum.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Ali
Son zamanlarda cidden yanlış yerlere konular açılıyor. Bu sıcak fırsat değil. Okumadan gidip birisi alsa ayrı olay 😅

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Emre Altun
Bu ne yaa. dolandiriciliktan dava acilmasi lazim.

TeknoAdam

80+

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de anlamadım ne amaçla moderatör etiketlediğini arkadaşın. Hayırlısı bakalım.
Screenshot_2024-05-05-17-00-54-43_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

TeknoAdam

80+
Kimine göre alev alev sistem (!). Ayrıca belli mi olur biri bu veya benzeri bir şey almaya niyetlendiğinde belki de Google'da araştırıp bu konuyu görecek ve parasını daha iyi değerlendirecek.

bu sistemi almak için bir yakınım mesaj atmış alalımmı monitör ve sistemi diye :)

@K1NGO82 Dostum gördüğün üzere... Bu konu, foruma üye olsun olmasın Google kullanan herhangi bir kişinin işine yararsa amacına ulaşmış olur. Her zaman tavsiye ettiğimiz, fiyatını makul bulduğumuz sistemler paylaşıyoruz ama bu tarz sistemleri de paylaşıp topluma göstermek gerektiğini düşünüyorum. Etiketlediğin moderatör arkadaşlarımız da gelip fikirlerini belirtirse güzel olur. Eğer bana katılmıyorlarsa bu tarz bir konu açmam bundan sonra.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam eğer o şekilde bakacaksak söz konusu sistem internette en ucuz 29.250 TL, üstelik hiçbir ekipman hediyesi yok. A101'de 19.999 TL ve klavye, kulaklık ve mouse hediyeli. İndirim geçerli...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,196
Üyeler
146,658
Son üye
tayoss
Top Bottom