Neler Yeni

Hangi hazır sistem alınır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arif KIRKGÖZ
Bütçe
30.000
Merhaba, ben hazır sistem almak istiyorum fakat birkaç sistem arasında kaldım. 30.000 TL bütçeyi olabildiğince aşmamak istiyorum. Sistemi ağırlıklı olarak oyun oynamak için kullanacağım bu nedenle iyi bir sistem almak istiyorum ve sizden isteğim işlemci olarak kesinlikle AMD ve GPU olarak kesinlikle NVIDIA istiyorum. Aşağıya bazı hazır sistemleri bıraktım sizce bunları mı almalıyım yoksa önerdiğiniz sistem var mı?

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Onur
1714841269832.png

bu şekilde özelleştir 3 4 bin fark var ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arif KIRKGÖZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alıntıyı görüntüle
bu şekilde özelleştir 3 4 bin fark var ama
2x16 GB ram fazla olmaz mı zaten oyun için 2x8 GB yeterli olacaktır diye düşünüyoru.

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Onur

Oonır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Onur

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,004
İsim
Hamza Ziya Üstün

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Raki
Kesinlikle Amd Olacak demişsin bir sebebi var mı merak ettim bende bilgisayar toplama aşamasındayım.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba, ben hazır sistem almak istiyorum fakat birkaç sistem arasında kaldım. 30.000 TL bütçeyi olabildiğince aşmamak istiyorum. Sistemi ağırlıklı olarak oyun oynamak için kullanacağım bu nedenle iyi bir sistem almak istiyorum ve sizden isteğim işlemci olarak kesinlikle AMD ve GPU olarak kesinlikle NVIDIA istiyorum. Aşağıya bazı hazır sistemleri bıraktım sizce bunları mı almalıyım yoksa önerdiğiniz sistem var mı?

Mesaj otomatik birleştirildi:

her zaman nvidia olacak diye bi şey yok al geç bunu

alqod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
mustafa

iyi bence al bunlrdan birini

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Arif KIRKGÖZ
Kesinlikle Amd Olacak demişsin bir sebebi var mı merak ettim bende bilgisayar toplama aşamasındayım.
AMD ve İntel işlemcileri kullandım eski modellerde olsa AMD daha iyi gedi hem anakart bakımından daha elverişli hemde performans olarak daha iyi buluyorum.

Top Bottom