Neler Yeni

poco x6 pro alınır mı

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can Doruk Timur
Arkadaşlar merhaba bi kaç gündür bu telefonu araştırıyorum redmi note 12 pro (4G) kullanıcısıyım herkezin bildiği gibi xaomi den kazığı iyi yedim ve bu markaya artık çok sıcak bakamıyorum hem fiyat açısından çünkü redmi note 13 pro çıktı 4g olan modeli 16.500 lira ve araştırırken bir anda bu telefon karşıma çıktı amiralgemisi işlemci işte ekranı çok güzel vs vs ve sadece 20bin lira civarında sizin de yorumlarınızı alabilir miyim lütfen biraz uzun tutun konuyu herkezin fikrini öğrenmek istiyorum çünkü bir kere daha kazık yemek istemiyorum sizce alınır mı alınırsa kaç yıl gider pupg falan oyanmıyorum işte war thunder,modern warships,woT blitz başka da bir şey yapmıyorum özellikle modern warships çok güçlü bir oyun iphone 13 bile full grafiklerde çok donuyor şimdiden teşekkürler iyi forumlar!

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Al geç hocam. 20k bandında 8+ gen 1 ayarında işlemcili telefon ve rakibi yok. Kameradan çok beklentiniz olmasın ama

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can Doruk Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al geç hocam. 20k bandında 8+ gen 1 ayarında işlemcili telefon ve rakibi yok. Kameradan çok beklentiniz olmasın ama
yok hocam kamerayla hiç bir işim yok ama aklıma bu takıldı arkası vegan deri ya bende çok kılıfla kullanmayı sevmem çok kullanımda eli yakar yada terletir mi bide çok ısınıyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki sizce bu telefon yerine apple alınır mı apple a bu aralar sıcak bakmaya başladım mesela iphone 12 falan

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Isınma için kullanıcı yorumlarına bakmak lazım ancak oynadığınız ağır oyunlarda her telefon ısınır.

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,367
İsim
Hamza Ziya Üstün
Hayırlı akşamlar iyi forumlar

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can Doruk Timur
Daha yazacak yokmu arkadaşlar

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
yok hocam kamerayla hiç bir işim yok ama aklıma bu takıldı arkası vegan deri ya bende çok kılıfla kullanmayı sevmem çok kullanımda eli yakar yada terletir mi bide çok ısınıyor mu

peki sizce bu telefon yerine apple alınır mı apple a bu aralar sıcak bakmaya başladım mesela iphone 12 falan
Dostum siyah modelleri plastik cam sarı model deri bir tek telefon ısınıyor uzun süreli oynarsanız biraz rahatsız edebilir ama performans açısından bi sorun çıkarmaz dilediğiniz oyunu en yüksek ayarlarda oynarsınız iphone 12 güzel bir cihaz fakat oyun oynayacaksanız yeni iphone modelleri dışında diğerlerinden uzak durun iphone 12 kullanıyorum suanda çok ısınma yapıyor ve bir süreden sonra şarzda oynuyorsan şarz almıyor ısı uyarısı veriyor vs ben yaşadıklarımı söylüyorum kamera aşırı fazla beklentşn yoksa oyun ve yüksek performanslı işlemler yapıcaksan kesinlikle X6 Pro bende alıcsm zaten para bekliyorum hem işletim sistemi hakkında problemde olmaz hyperOs ile geldi donma vs yok optimizasyon güzel ilerde daha güzel özelliklerde gelicek

Dostum siyah modelleri plastik cam sarı model deri bir tek telefon ısınıyor uzun süreli oynarsanız biraz rahatsız edebilir ama performans açısından bi sorun çıkarmaz dilediğiniz oyunu en yüksek ayarlarda oynarsınız iphone 12 güzel bir cihaz fakat oyun oynayacaksanız yeni iphone modelleri dışında diğerlerinden uzak durun iphone 12 kullanıyorum suanda çok ısınma yapıyor ve bir süreden sonra şarzda oynuyorsan şarz almıyor ısı uyarısı veriyor vs ben yaşadıklarımı söylüyorum kamera aşırı fazla beklentşn yoksa oyun ve yüksek performanslı işlemler yapıcaksan kesinlikle X6 Pro bende alıcsm zaten para bekliyorum hem işletim sistemi hakkında problemde olmaz hyperOs ile geldi donma vs yok optimizasyon güzel ilerde daha güzel özelliklerde gelicek
ısınma konusundada dediklerim aşırı ciddi bir şey değil yüksek grafikli oyunlardan bahsediyoruz mecbur ısınmak zorunda

TheSefisa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Can Doruk Timur

ısınma konusundada dediklerim aşırı ciddi bir şey değil yüksek grafikli oyunlardan bahsediyoruz mecbur ısınmak zorunda
reisim çok teşekkür ederim ayın 15 ini bekliyorum maaş günü:) ondan sonra direk alıcam ardından telefonu yerim herhalde :DD

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn

Umut3434x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Şimdi dostlar poco x6 pro 12/512 modeli şu an ki fiyatı teknosa satıcısı evofone tarafından gördüğüm kadarıyla 19750 ye kadar düşmüş ama dün avm'de xiaomi mağazasına girdiğimde 25 bindeydi. Neden bu kadar arada uçurum gibi rakam oynuyor? Ve teknosa üstünden evofone mağazasından ürünü alsak kvk vs yararlanamıyormuyuz? Çünkü şikayetvar.com'da üründe sıkıntı çıktığında herkes gördüğüm kadarıyla mağazaya ulaşmaya çalışıyor ama samsung vs olunca başarı kvk gibi yerlere gideriz. Xiaomide durum farklımı bilemedim? Bu nedenle yardımınıza ihtiyacım var + bu ürünü yine teknosa evofone mağazasından almış olsak kaçak vs değildir sanırım

Top Bottom