Neler Yeni

6000 TL İş ve Oyun İçin Monitör

Fimbultyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes K
Merhaba arkadaşlar. Grafik tasarımcılığıyla uğraşıyorum, bu yüzden renk doğruluğu benim için en önemli özellik. 1080p 24'' monitör arıyorum. Ara sıra oyun oynadığım oluyor bu yüzden 144Hz olmasını da istiyorum. Bu bütçede native 10 bit monitör olmadığı için 8 bit monitör yeterli olucaktır benim için. Şu modeller arasında kaldım :
Dell G2422HS
AOC 24G2U/BK
Cooler Master GM238-FFS
Lenovo Legion R25i-30
Önerilerinizi bekliyorum.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Merhaba arkadaşlar. Grafik tasarımcılığıyla uğraşıyorum, bu yüzden renk doğruluğu benim için en önemli özellik. 1080p 24'' monitör arıyorum. Ara sıra oyun oynadığım oluyor bu yüzden 144Hz olmasını da istiyorum. Bu bütçede native 10 bit monitör olmadığı için 8 bit monitör yeterli olucaktır benim için. Şu modeller arasında kaldım :
Dell G2422HS
AOC 24G2U/BK
Cooler Master GM238-FFS
Lenovo Legion R25i-30
Önerilerinizi bekliyorum.

Rapid ips olduğundan dolayı renk kalitesinin oldukça iyi olacağından eminim ve rapid ips normal ips e nazaran çok daha hızlı bir ekrana sahip ve bu fiyata göre oldukça iyi bir panel

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
hamza ilkaya
mediamarkttan 4000e samsung g3 27 aldim indirimdeyse hala bak bi

Fimbultyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 24 inch olanına göre bir artısı var mı ? 27'de 1080p biraz kötü duruyor gibime geliyor.

Rapid ips olduğundan dolayı renk kalitesinin oldukça iyi olacağından eminim ve rapid ips normal ips e nazaran çok daha hızlı bir ekrana sahip ve bu fiyata göre oldukça iyi bir panel
Sitesinden baktığımda renk gamutu diğer modellere göre düşük hocam. Ana amacım oyun olsaydı kesinlikle tercih ederdim ama teşekkürler öneri için.
mediamarkttan 4000e samsung g3 27 aldim indirimdeyse hala bak bi
VA panel istemiyorum renk canlılığından dolayı.

Top Bottom