Neler Yeni

🔥İndirim Adidas Erkek Spor Ayakkabı 999₺🔥🔥HB

kerimavrs

80+ Silver
Ürünler: https://app.hb.biz/EnF7vasBINb5

Bazı adidaslarda buna ek %30 İndirim daha mevcut, Satıcı Hepsiburada yani orjinal ürünler.
1000116191.jpg

serhatkara34

80+ Bronze
aga bimde satılan ayakkabılara benziyor bu daha bugün adidaslara baktım aktaç sporda bu bayağı kötü duruyor kalitesiz gibi

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,012
İsim
Kara Kartal
ayakkabının tabanı berbat 500-750 tl lik çakma ayakkabı gibi

serhatkara34

80+ Bronze
adidasın tüm ayakkabıları leş gıbı duruyor bugün baktım daha özellikle bu atık bira poşetinden yapılmış gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

senin boşluğu doldurdum 2 çift aldım
adamsın aga destek olsun diye 2 kahve alıp birini çöpe atıyorum bende starb'dan 5 kuşaktır TÜRK milletine hainlik yapan millete üzülmek TÜRK milletine yakışmaz

en yakın filistin ihanetleri bu mesela 2023'de bunların başkanı çin e UYGUR TÜRKLERİ'ni öldürdüğü için tebrik etmeye gitti desteğini bildirdi

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
adidasın tüm ayakkabıları leş gıbı duruyor bugün baktım daha özellikle bu atık bira poşetinden yapılmış gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

adamsın aga destek olsun diye 2 kahve alıp birini çöpe atıyorum bende starb'dan 5 kuşaktır TÜRK milletine hainlik yapan millete üzülmek TÜRK milletine yakışmaz

en yakın filistin ihanetleri bu mesela 2023'de bunların başkanı çin e UYGUR TÜRKLERİ'ni öldürdüğü için tebrik etmeye gitti desteğini bildirdi

Kardesim adamlar masum sivil öldürüyor ben bu yüzden onlara düşmanım ırkına bakmıyorum adamlar sivil insan öldürüyor. Sen taş kalpliysen benim elimden bişi gelmez. Ne yaparsanız yapın.

serhatkara34

80+ Bronze
Kardesim adamlar masum sivil öldürüyor ben bu yüzden onlara düşmanım ırkına bakmıyorum adamlar sivil insan öldürüyor. Sen taş kalpliysen benim elimden bişi gelmez. Ne yaparsanız yapın.
aga masum siviller hep vardı 5 6 kuşaktır masum siviller büyüyüp TÜRKLERE hainlik yapıyorlar iyi niyetliyiz ama salaaak değiliz aç gözünü az tarih oku

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Çelik
Mason severler doluşmuş yine. Türklere karşı en çok ihanet edenlerde 1. sırada yine türkler var :) Bizde türküz ama ırkçı değiliz. Masumların hamisiyiz. Atalarımızdan bunu öğrendik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,044
Üyeler
146,621
Son üye
Aiden mv
Top Bottom