Neler Yeni

Stonic mi? Bayon mu? 1.4 Atmosferik mi? 1.0 Turbo mu?

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Sidar Özel
408'ler 1.864.000'den
3008'ler 1.920.000'den başlıyo..
Hem ÖTV'ye girmiyo, hem bütçemin çok üstünde..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atmosferik ve Turbo karşılaştırıyosan eyvallah.. Ben Bayon/Stonic kıyaslıyosun sandım..
Bayon'un da turbosu var ama.. 👍🏼
Hocam bugün indirim yapıldı 1590 felan oldu giriş paketi pejonun engelsiz bilgilendirme var ordan bakabilirsin

408'ler 1.864.000'den
3008'ler 1.920.000'den başlıyo..
Hem ÖTV'ye girmiyo, hem bütçemin çok üstünde..

Atmosferik ve Turbo karşılaştırıyosan eyvallah.. Ben Bayon/Stonic kıyaslıyosun sandım..
Bayon'un da turbosu var ama.. 👍🏼
Boyunda bizzat inceledim ama bunlar varken tercih etmeyin derim herseyden önce çoğu ustaya göre sanayide tanıdıklarım vsvsv va rbir sürü bunları almayı önerdiler ben geçen Kasım ayında alicaktim raporla raporda sıkıntı çıktı yoksa ya bayon alicaktjm yada toyota corrolla corrolayi seçtik ama kısmet olmadi

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emre
Hocam bugün indirim yapıldı 1590 felan oldu giriş paketi pejonun engelsiz bilgilendirme var ordan bakabilirsin

Boyunda bizzat inceledim ama bunlar varken tercih etmeyin derim herseyden önce çoğu ustaya göre sanayide tanıdıklarım vsvsv va rbir sürü bunları almayı önerdiler ben geçen Kasım ayında alicaktim raporla raporda sıkıntı çıktı yoksa ya bayon alicaktjm yada toyota corrolla corrolayi seçtik ama kısmet olmadi
sadece giriş paket için mi ötv siz alınabilir acaba ben de birkaç haftaya düşünüyorum da acaba detaylı bilgiyi öğrenebileceğim site vs var mı acaba?

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Sidar Özel
sadece giriş paket için mi ötv siz alınabilir acaba ben de birkaç haftaya düşünüyorum da acaba detaylı bilgiyi öğrenebileceğim site vs var mı acaba?
Engelsiz bilgilendirme var youtube da başka detaylı paylaşan kanal yok Bi bakın bu aralar indirimler geliyor temmuza bırakmayın gibime geliyor iyi birsey alın qashqai girse süper olur direk ona bakın derdim ama yok işte skoda nissan pejo bu sıralamada gidin (nisaan giriş paketi 1.620m muş konuşup pazarlık yapsanız bayi ile bekli alırsınız

Evet aluuree paketi var sadece 408 in 300 400bin indirim yaptılar satamadikları icin

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emre
Engelsiz bilgilendirme var youtube da başka detaylı paylaşan kanal yok Bi bakın bu aralar indirimler geliyor temmuza bırakmayın gibime geliyor iyi birsey alın qashqai girse süper olur direk ona bakın derdim ama yok işte skoda nissan pejo bu sıralamada gidin (nisaan giriş paketi 1.620m muş konuşup pazarlık yapsanız bayi ile bekli alırsınız
aklımda 3008 veya 408 var skoda kodiaq olsa çok güzel olurdu ama o tuzlu malesef ☺️

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
193
İsim
Sidar Özel
aklımda 3008 veya 408 var skoda kodiaq olsa çok güzel olurdu ama o tuzlu malesef ☺️
He sormayın süper ama işte kalite skoda bence tam bir konfor ama nisanda bakin derim tanıdığım aldı 1 2 ay önce sadece izledim hem pejodan daha kaliteli

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emre
He sormayın süper ama işte kalite skoda bence tam bir konfor ama nisanda bakin derim tanıdığım aldı 1 2 ay önce sadece izledim hem pejodan daha kaliteli
donanım olarak vs güzel diye şuan da 3008 kullanıcıyım o yüzden bir alışılmışlık var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,212
İsim
uwu
1.2-1.3m civarı Cross / SUV otomatik bakıyorum.. Açıkçası ÖTV'siz alıcam 700-750k'ya falan gelecek, max bütçem de o kadar..
1.3 duster al 150 bg tatmin ediyor kullandım güzel ama esential alırsan çelik jant+ tablet ekran alman lazım yoksa araba kötü gözüküyor

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,212
İsim
uwu
Yeni kasada gelecek onu demeyi unuttum onlar mükemmel yakınında renk bayisi varsa tanıtım için araç oluyor genelde

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,622
İsim
Hacı
1.0 turbo arabalar 1.6 atmosferik gibi gidiyor.
1.4 atmosferik arabalar çekmiyor.

Ben turbolu alırdım.

Al sana 1.4 atmosferik araba

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309