Neler Yeni

SIKIŞMIŞ PİKSEL ZAMANLA ÇOĞALIR MI?

beozcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Özcan
Merhabalar dün aldığım Lenovo Legion r25İ-30 Monitörümde 1 adet sıkışmış piksel var. Bütün bir piksel olarak değil de, sadece siyah ekranda bir pikselin 3'te birinde yeşil ışık yanıyor. Onun dışında herhangi bir sorunu yok. Hepsiburada üzerinden aldım. Sizce değişim yapmam gerekiyor mu yoksa beni hiç rahatsız etmediği için kullanmaya devam mı edeyim veya değişim talebinde bulunursam değiştirirler mi çok küçük bir yerde çünkü. Değiştirmek istememin sebebi forumlarda bu sıkışmış piksellerin zaman içeridinde artacağının söylenmesi. İyi Forumlar.

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-05-16 saat 20.42.37_83c4a0c3.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-16 saat 20.42.37_83c4a0c3.jpg
    79.5 KB · Hit: 52
  • WhatsApp Görsel 2024-05-16 saat 20.42.49_334d7724.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-16 saat 20.42.49_334d7724.jpg
    89.2 KB · Hit: 51

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Hakan Keser
Merhabalar dün aldığım Lenovo Legion r25İ-30 Monitörümde 1 adet sıkışmış piksel var. Bütün bir piksel olarak değil de, sadece siyah ekranda bir pikselin 3'te birinde yeşil ışık yanıyor. Onun dışında herhangi bir sorunu yok. Hepsiburada üzerinden aldım. Sizce değişim yapmam gerekiyor mu yoksa beni hiç rahatsız etmediği için kullanmaya devam mı edeyim veya değişim talebinde bulunursam değiştirirler mi çok küçük bir yerde çünkü. Değiştirmek istememin sebebi forumlarda bu sıkışmış piksellerin zaman içeridinde artacağının söylenmesi. İyi Forumlar.
O kadar para veriyoruz böyle şeylere. Değiştirme hakkın olduğu sürece affetme değiştir.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
oğuzhan ege
arkadaşımada 3 sene önce almıştık onana böyle sorun vardı değişim zahmetine girmedi ama hala aldığı gibi aynı duruyormuş çoğalma olmamış.

beozcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

arkadaşımada 3 sene önce almıştık onana böyle sorun vardı değişim zahmetine girmedi ama hala aldığı gibi aynı duruyormuş çoğalma olmamış.
Aslında değişimde sıkıntı yok da monitör işi şans işi olduğu için bu sefer ölü pikselli vs. gelir mi diye şüpheleniyorum. Çalıştığım için kullanmam gerekiyor monitörü

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
oğuzhan ege
Aslında değişimde sıkıntı yok da monitör işi şans işi olduğu için bu sefer ölü pikselli vs. gelir mi diye şüpheleniyorum. Çalıştığım için kullanmam gerekiyor monitörü
televizyonlarda ölü piksel olunca büyüme oluyor eniştemin oldu samsung tv her yeri büyük yuvarlak yuvarlak piksek oldu ama arkadaşımın monitörde bir sorun olmadı o yüzden bir şey söyleyemiyorum.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Hakan Keser
İdare et 2-3 gün bence. Para kolay kazanılmıyor(opsiyonel).

Palo DAYI

80+ Silver
Tamamen şans ışı
degısım talebı et ama bazen degısımı yapmıyorlar
hıc ugrasmıyım dersen drek ıade et baska bı tane al

beozcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tamamen şans ışı
degısım talebı et ama bazen degısımı yapmıyorlar
hıc ugrasmıyım dersen drek ıade et baska bı tane al
Değişim yaptım sıkışmış pikseller doğurdu. 4 Tane var şimdi de bi değişim daha yapıcam.

Top Bottom