Neler Yeni

pc GAMEPAD önerisi F/P

Yorumlara bakar mısın? Biri kutusu yırtık yazıyor, biri kullanılmış yazıyor, birisi garantisi 8 ay kalmış yazıyor.
Pek güvenilir değil
2k verebilip 500tlnin lafını yapanlar sizsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca bir sıkıntı olursa iade edersiniz. Diğer yorumları genel olarak sıkıntısız gibi.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
696
İsim
Ahmet Melih Alemdar
2k verebilip 500tlnin lafını yapanlar sizsiniz.

Ayrıca bir sıkıntı olursa iade edersiniz. Diğer yorumları genel olarak sıkıntısız gibi.
Aldığın ürün kadar, alacağın satıcı da önemli. Tabi ki lafını ederim. Para kolay kazanılmıyor.Benim de aldığım ürün sıkıntılı çıkarsa, iade almazsa ne olacak ? Beğenmediğin 500 TL için 2.500 TL yi çöpe mi atalım ?
XBOX ile yapıp da ne bileyim MSI ile yapamadığın bişey var mı aradaki farka değecek?
Monster ı iptal ettim, gerçekten ölü alan çok fazla. Hatta Müş.Hiz. ne söylediğim de yok şöyle böyle bile demedi. Tamam iptal edelim dediler.
Sağlam bir satıcıdan almaya kalksan daha pahalıya mal olacak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ömer Temiz
Aldığın ürün kadar, alacağın satıcı da önemli. Tabi ki lafını ederim. Para kolay kazanılmıyor.Benim de aldığım ürün sıkıntılı çıkarsa, iade almazsa ne olacak ? Beğenmediğin 500 TL için 2.500 TL yi çöpe mi atalım ?
XBOX ile yapıp da ne bileyim MSI ile yapamadığın bişey var mı aradaki farka değecek?
Monster ı iptal ettim, gerçekten ölü alan çok fazla. Hatta Müş.Hiz. ne söylediğim de yok şöyle böyle bile demedi. Tamam iptal edelim dediler.
Sağlam bir satıcıdan almaya kalksan daha pahalıya mal olacak.
İade almama gibi bir şansı yok. İnternette 2.3-3k arasına kolayca bulunabiliyor. Fiyatının yüksek olduğu yerler güvenilir yerler zaten. Araştırsanız iyi olabilir aslında ama aceleyle iş yaptığınız için...

aklımda seçenekleri oluşturdum
bu 3 seçenekten f/p olarak hangisini alayım
F/P olarak en iyisi 8bitdo bence. Sebepleri Wireless + Bluetooth olması. Şarj istasyonu olması. Uygulamasından ayarları yapılabilmesi.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ömer Temiz
İade almama gibi bir şansı yok. İnternette 2.3-3k arasına kolayca bulunabiliyor. Fiyatının yüksek olduğu yerler güvenilir yerler zaten. Araştırsanız iyi olabilir aslında ama aceleyle iş yaptığınız için...

F/P olarak en iyisi 8bitdo bence. Sebepleri Wireless + Bluetooth olması. Şarj istasyonu olması. Uygulamasından ayarları yapılabilmesi.
2 gamepedi aynı pc ye bağlayabilirim değilmi sorun yaşamam

Bu yazık kablolu olan GC20 için kablosuz olan GC30'la teknik olarak aynı.
Düşüncelerim hâlâ aynı. Aşağıya yazacağım yazı tamamen benim olup herkese önerdiğimden kopyala yapıştır yapıyorum. 9 ay önce bendeki bozuldu. Sorunu ise LT ile Sağ Analog aynı anda çalışıyordu. 1 kere yere düşürmüştüm büyük ihtimal ondan çünkü başka hiçbir yerde bu sorunu görmedim. 1 hafta içerisinde değişim yapıldı şu anda da kullanıyorum. İncelemem ve karşılaştırmam sonucunda birçok kişinin almasına vesile oldum, en iyi cevap da aldım.
https://forum.donanimarsivi.com/kon...cagim-oernegin-f710-buetce-max-1200tl.915225/

Bu bütçeye sıfır olarak tercihler arasında Msi Force GC20 V2, Logitech F710 veya Monster Pusat Clutch oluyor. F710 ergonomik olarak çok kötü ve bağlantı sorunları var. Monster Pusat Clutch +%20 oranında ölü bölgeye sahip direk aradan çıkar. Kendim de çok uzun bir araştırma sonucunda Msi Force GC20 V2 aldım ölü bölge olarak çok az %3-4 civarı Xbox 9.nesilde dahi benzer ölü bölge var. Tetik tuşları da aynı hassasiyette. Sadece kablolu çalışıyor. Kablosu çıkıp takılabilir olması çok iyi kabloda sorun olsa bir ucu Micro USB bir ucu USB olan güç gönderebilen kablo alsan yetiyor. Ele oturuşu gayet iyi ki Xbox tarzı. Önceki gamepadim Snopy Rampage sg-r218 ve PS tarzıydı The Crew 2'de 10-20 dakikalık aralıksız yarışlarda yarış bitince el ağrısı yapıyordu ve eli aşırı terletiyordu. Msi Force GC20 V2'de ne temele ne elden kayma ne de el ağrısı oluşuyor. Zaten kaymaması ve terletmemesi için (sanırım kauçukdu ismi emin değilim) özel bir şey var. Tek rahatsız olduğum konu titreşim olunca veya gamepadi sallayınca X Y A B tuşları titriyor bunu gamepadin içini açıp yapabilirmişsin fakat ben yapmadım. Titreşim demişken titreşim oranı çok yüksek. Titreşimi çok seven birisi olarak bile titreşim kısabildiğim oyunlarda biraz kıstım. Herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadım tak çalıştır X input. Kutunun içinde 30cm bir ucu gamepad'e takmak için Micro USB diğer ucu Type C kablo çıkıyor. Telefonda kullanmak için ekstra dönüştürücüye gerek yok o da tak çalıştır. 2-2,5 aydır kullanıyorum çok rahat +150 saat kullanmışımdır herhangi bir sorun yaşamadım. Ayrıca tuş başı basım ömrünün 2 milyon olduğunu söylüyor Msi bu standart gamepadlerde 1 milyon.

Bunu sakın almayın, aldırmayın. Yazıktır günahtır o kadar para veriyorsunuz %20 civarı ölü bölge mevcut bu kolda.
hocam sizce bu 3 ünden hangisi
https://m.n11.com/urun/microsoft-xb...-9-nesil-oyun-kolu-2944059?magaza=teknodeposu

Son düzenleme:
2 gamepedi aynı pc ye bağlayabilirim değilmi sorun yaşamam

hocam sizce bu 3 ünden hangisi
https://m.n11.com/urun/microsoft-xb...-9-nesil-oyun-kolu-2944059?magaza=teknodeposu
Sıkıntı olmaz.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
MehmedVII
saolun bilgilendirmeniz için 2k civarına çıkarırsam bütçemi ne önerirsiniz almışken kaliteli bişey almak istiyorum

tek bir kol için bütçem 1700tl civarı daha kaliteli bişey istiyorum
Önerim aynı kablolu GC20, kablosuz GC30.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ömer Temiz
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
MehmedVII
Sadece Pes oynamak için aldım açıkçası. Arka tuşların ölü bölgesi olmasının ne gibi zararı olabilir?
Bir de 3 şekilde bağlantı olması hoşuma gitmişti. Dün bir arkadaş msi gc30 tavsiye etmişti. Hangisi mantıklı
GC30 daha iyi bunda da mod değişikliği var. Arka yani trigger tuşlarında ölü bölge olursa özellikle araba oyunlarında gaz ve frende çok büyük sorun yaşarsın. Ben %20-30 civarı ölü bölgeden buna yükseldim ki bu da Xbox, PlayStation kolları ile ölü bölgesi aynı çok fark var. Bazı silah kullanılan oyunlarda trigger tuşunun bir kısmında silahın emniyetini kapatıyorsun bir kısmında ateş ediyorsuj o yüzden sıkıntı.

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Musa Topçu

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,218
İsim
MehmedVII
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ömer Temiz
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Abdullah

6 aydır kullanıyorum %1 ölü bölgesi var pc yazılımı var farklı modları var özelleştirilebilir tuşları var vs. Bence bu fiyata çok iyi

+ olarak triggerlar hall efectli ve tüm tuşlar mekanik swith yani mouse switchi membrane tuş yok

Top Bottom