Neler Yeni

PC için Gamepad Önerisi

Critaes

80+ Bronze
Saolun arkadaşlar yorumlar için İtopyadan XBOX Gamepad aldım 9.nesil carbon black rengini. Umarım memnun kalırım.

Critaes

80+ Bronze
sa.png

Ürün elime bugün geldi garantisini sorgulayınca bır kısmı böyle dolmuş sanırım önceden mi aktif edilmiş bilmiyorum, bu cihazın daha önce kullanıldığı anlamına mı geliyor? İade veya değişim talebi istemeli miyim.
@kutluyasayan @Palo DAYI

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
ibrahim ahıskalı
İnternetten itopyada 2.400 civarına indirime düşmüş herhalde linki bu https://www.itopya.com/xbox-series-wireless-9nesil-carbon-black-gamepad_u23134 fakat yarın izinliyim ve avmye gideceğim orada da mediamarkt ve teknosa var o yüzden alabilirsem oradan almak istiyorum biraz da sabırsızlıkla. kararsız kaldım :d itopyada o fiyata görünce çok cazip geldi
evet 2400 TL olmuş itopyada
n11 de n11 satıcısında 2500 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Ürün elime bugün geldi garantisini sorgulayınca bır kısmı böyle dolmuş sanırım önceden mi aktif edilmiş bilmiyorum, bu cihazın daha önce kullanıldığı anlamına mı geliyor? İade veya değişim talebi istemeli miyim.
@kutluyasayan @Palo DAYI
bendede 1 ay önceden başlamış garanti olarak geldi nerden düzeltildiğini bulamadığım için önemsemedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

çoğu kişide böyle başlamış olarak geliyordu arayıp düzelttiklerini söylüyorlar ben uğraşmadım microsoft u arayıp düzeltebilirsin sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,078
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom