Neler Yeni

❌İndirim Bitti! MSI Katana 15 4070'li LAPTOP 36.999 TL

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yücel İsra TEMİR
KATANA
Tek sıkıntı PTT AVM de satılıyor olması. Hepsiburada, Trendyol olsa daha güven verici olurdu. Satıcının ismini aratarak diğer satış sayfalarını ve instasına bakabilirsiniz, pek iç açıcı değil ama :).
-Ekran kartı 105w'mış
-" SIFIR KAPALI KUTU ADINIZA FATURALI 24 AY RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO " demişler. Denenebilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Bu fiyata kaçmaz ama kesinlikle güvenilmez bilgilerin çoğu tutmuyor.

Ekler

• Screenshot_20240525_111648_Chrome.jpg
    Screenshot_20240525_111648_Chrome.jpg
    310.3 KB · Hit: 100
  • Beğen
Reaksiyonlar: isra

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Eren Turhan
Ptt avm de çok böyle uyguna şey car ama ben güvenip almıyorum

• Beğen

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,897
İsim
Feyzullah
bu siteden ne olursa olsun 36k paraya bir şey almam

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mustafa
Ayrıca ekleyeyim buraya da A101 online'dan da bir şey almayın. Philips marka powerbank aldım ürünün heryeri çizik ve arızalı 2 aydır iade edemiyorum elimde patladı.

• Beğen

TİTAN.

80+ Platinum
KATANA
Tek sıkıntı PTT AVM de satılıyor olması. Hepsiburada, Trendyol olsa daha güven verici olurdu. Satıcının ismini aratarak diğer satış sayfalarını ve instasına bakabilirsiniz, pek iç açıcı değil ama :).
-Ekran kartı 105w'mış
-" SIFIR KAPALI KUTU ADINIZA FATURALI 24 AY RESMİ DİSTRİBÜTÖR GARANTİLİ AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO " demişler. Denenebilir.
Asla alınmaz

• Beğen

cryes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
enes-Durudeniz
katana fotoğrafı değil bence bu klavyesi thin in kine benziyor

• Beğen

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
KATANA
-Ekran kartı 105w'mış
Başlıkta 4070 yazmışsın da link 4060?

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Doğuş Akyürek
Bu nasıl Katana ? Bildiğin MSI'yın dandik GF kasası :ROFLMAO:

Senerr

80+ Bronze
KATANA
-Ekran kartı 105w'mış
Bir uyarı geçmek istiyorum sizlere, bu siteye devletin veya çok köklü bir kargo firmasına ait diye dolandırılmayacağınızı sanmayın lütfen. Satıcı çok önemli çoğu sitede olduğu gibi. Şahsen bilgileri, görselleri tutmayan cihazı ben almazdım zira sonra uğraşma işi çıkabilir bunun, bunu da neden ? Diyorum çünkü adam başlıktaki ürün yerine başka bir model gönderebilir kargoda sonra üzülürsünüz. Ptt Avm'de zaten genelde Trendyol gibi ucuz ve uygun fiyata satan bir site değil istisnalar hariç. Asla bir İtopya, bir Trendyol gibi bir site değil. Hatta ilk çıktığında hatırlıyorum inanılmaz dar bir satış ürünlerine sahipti PTTAVM yeni yeni genişledi ve popülerleşti.

Edit: Site de zaten Katana değil Thin yazıyor. Thin serisini de önermem satışı da kaldırılmış. 105W değil 45W ekran kartı var. Güncellenmiş yani.

Son düzenleme:
  • Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,035
Üyeler
146,618
Son üye
Guuste