Neler Yeni

1500 tl'ye Pusat K3 Pro RGB Alınır mı

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
Arkadaşlar bütçem Max 1750 bu fiyata Pusat K3 Pro'yu çok beğendim. Çok fazla PC başındayım sağlam ve rahat bir klavye lazım sizce alınır mı? Ve uzun ömürlü(yani bir yıldan fazla) dayanır mı ve daha iyi önerileriniz var mı? Öneri yapacaklar için multimedya tuşları ve red switch(ya da sessiz) başka bir switch olması kaydıyla öneri yapınız lütfen. Şimdiden herkese teşekkürler.

Looizy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Ömer Faruk AYGUT
Ben memnunum kullanıyordum. Öneririm

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer
Arkadaşlar bütçem Max 1750 bu fiyata Pusat K3 Pro'yu çok beğendim. Çok fazla PC başındayım sağlam ve rahat bir klavye lazım sizce alınır mı? Ve uzun ömürlü(yani bir yıldan fazla) dayanır mı ve daha iyi önerileriniz var mı? Öneri yapacaklar için multimedya tuşları ve red switch(ya da sessiz) başka bir switch olması kaydıyla öneri yapınız lütfen. Şimdiden herkese teşekkürler.

2 yıl kadar kullandım berbat bir yay sesi var. Ayrıca Outemu switch kullanıyor. Kesinlikle onun yerine daha iyisi alınabilir.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Arnold Ciwardagexer

Ahmet Birkan Elmas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ahmet Birkan Elmas
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O klavyeye baktım begenmedim ve tam boy olması lazım ama yine de teşekkürler.

Yiğit2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Yiğit

bu fiyat bandında alınabilecek en iyi klavye ömrü 3-4 sene temiz kullanılırsa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,004
Üyeler
156,871
Son üye
Zenzei
Top Bottom