Neler Yeni

VPN kullanmadan yasaklı sitelere girebiliyorum ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RedLucario
VPN arada kullanıyorum ancak vpn kapatmama rağmen yasaklı sitelere girebilmeye devam edebiliyorum. Bazı sayfalarda geç yüklenme problemleri olduğundan bu konu sinirimi bozuyor.
DNS leak test denedim, vpn ile kapat aç bol bol yaptım, bilgisayarımı kapatıp açtım ancak hala devam ediyor. Telefonumda da aynı şekilde rahatça 4chan gibi sitelere girebiliyorum. Bunu nerden kapatıp geri açabilirim? Bu özellik güzel ancak istediğim zaman kapatıp açabilmek olmadı en azından nereden kapatabileceğimi öğrenmek istiyorum

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Ensar Polat
VPN arada kullanıyorum ancak vpn kapatmama rağmen yasaklı sitelere girebilmeye devam edebiliyorum. Bazı sayfalarda geç yüklenme problemleri olduğundan bu konu sinirimi bozuyor.
DNS leak test denedim, vpn ile kapat aç bol bol yaptım, bilgisayarımı kapatıp açtım ancak hala devam ediyor. Telefonumda da aynı şekilde rahatça 4chan gibi sitelere girebiliyorum. Bunu nerden kapatıp geri açabilirim? Bu özellik güzel ancak istediğim zaman kapatıp açabilmek olmadı en azından nereden kapatabileceğimi öğrenmek istiyorum
Wifi markası nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RedLucario
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarı kablolu kullanıyorum. İnternet sağlayıcım vodafone
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wifi markası nedir
Bilgisayarı kablolu kullanıyorum. İnternet sağlayıcım vodafone

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,413
İsim
uwu
Telefonda sakın mobil veride VPN ile yd ye bağlanma yoksa yurt dışına ciktigin sanıp 300tl civarı bir şey kesiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RedLucario
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonda sakın mobil veride VPN ile yd ye bağlanma yoksa yurt dışına ciktigin sanıp 300tl civarı bir şey kesiyor
hocam bu ilk defa olmuyor 3-4 yıldır aralıklarla oluyor ve dediğin gibi hiçbir şey olmadı

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Tuğra
İSS den kaynaklı olabilir güvenli internet seçeneğini seçmezseniz böyle oluyor diye biliyorum

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ertuğrul
Mobil veriden izlemeyin, benim arkadaşım mobil veriden izledi ceza geldi.

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
315
İsim
Batın Köse

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Mehmet Eyüp Atan

DogancanYr

80+ Bronze

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Tuğra
Olamaz böyle bir şey.

Türkcell, türktelekom, vodafon gibi internet sağlayıcıları hep bloke koyuyor sitelere.
ben gıbırnet kullanıyorum blok yemedim şuana kadar

1717095451186.png

direk açıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
RedLucario
İSS den kaynaklı olabilir güvenli internet seçeneğini seçmezseniz böyle oluyor diye biliyorum
Bu olay aralıklarla oluyor geçen hafta olmuyordu ancak şimdi olmaya başladı muhtemelen 2 hafta sonra geçiyor. Herhangi bir şekilde İSS ile hiç ile etkileşime girmiyorum.

Mobil veriden izlemeyin, benim arkadaşım mobil veriden izledi ceza geldi.
yok öyle bir şey knk bende yıllardır birlikte kullanıyorum

Top Bottom