Neler Yeni

SAMSUNG ODYSSEY NEO G8 4K 240 HZ , 29.500TL

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,929
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
30k lık monitör niye va panel anlamıyorum hz yüksek olmasın ötürü olabilirmi acaba?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Detaylı bakmadım ama bildiğim kadarıyla piyasadaki en hızli yeni nesil VA olması lazım. IPS'lerin çoğundan da hızlı olmalı.

Ancak G7 Neo'da yazılımsal sorunlar vardı sanki. Bu nasıl bilmiyorum.

Ha bu fiyata varsa MiniLED veya OLED alırdım.

Mehm3t

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
PC donanım
Satıcı açıklama kısmına oled yazmış

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baris Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla arkadaslar , 7800x3d + rtx 4080 le , 4k oyun performansı leziz oluyor. Oled monitörde kullanmıştım, çok daha iyi olduğnuu söyleyebilirim.

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baris Emre
Detaylı bakmadım ama bildiğim kadarıyla piyasadaki en hızli yeni nesil VA olması lazım. IPS'lerin çoğundan da hızlı olmalı.

Ancak G7 Neo'da yazılımsal sorunlar vardı sanki. Bu nasıl bilmiyorum.

Ha bu fiyata varsa MiniLED veya OLED alırdım.
bu monitörde zaten quantum mini led

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905
ay sıfırlandı ama nays var dimi yine

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Gökalp Yentür
30k lık monitör niye va panel anlamıyorum hz yüksek olmasın ötürü olabilirmi acaba?
VA denilip kenara atılacak bir monitör değil bunu belirtmek isterim. Quantum Mini LED bir monitör, OLED screen burninden korkanlar için ideal bir monitör. Ben 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum bir kere bile yüzüstü bırakmadı hem görüntü kalitesi hem de performans olarak fiyattan bağımsız olarak konuşuyorum.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Valla arkadaslar , 7800x3d + rtx 4080 le , 4k oyun performansı leziz oluyor. Oled monitörde kullanmıştım, çok daha iyi olduğnuu söyleyebilirim.
Abartmayalım hocam.
bu monitörde zaten quantum mini led
Evet kafa gitmiş.
VA denilip kenara atılacak bir monitör değil bunu belirtmek isterim. Quantum Mini LED bir monitör, OLED screen burninden korkanlar için ideal bir monitör. Ben 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum bir kere bile yüzüstü bırakmadı hem görüntü kalitesi hem de performans olarak fiyattan bağımsız olarak konuşuyorum.
Aynen dediğiniz gibi. OLED kullanması mesele. Dikkat edilmesi gereken çok şey var. Ayrıca alıp ömürlük olsun diyebildiğimiz bir şey değil.

MiniLED'in de dezavantajları çok ama OLED sorunlarıyla uğraşmak istemeyenler için gayet iyi (Mesela ben.).

Ama dediğim gibi bunlarda sanki yazılımsal bir sorun vardı.

Top Bottom