Neler Yeni

Superonline Rezaleti

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Bende bu değerleri dün alıyordum çünkü bugün sözleşmenin son günü :D
Normal bi zamanda 50 download zar zor görüyordu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablonet fiber
1.5 yıldır kullanıyorum en dip 89 gördüm sanırım bulunduğum bölgede 2 farklı fiber var TT ve turkcell TT hiç denemedim deneyende tanımıyorum apartmanda çoğumuz superonline kullanıyoruz memnunum ben bazen anlık pingler oluyor mesela 40ms oynarken 900ms görüyorum 3-5 saniye sonra düzeliyor fakat bunu bir kez müşteri hizmetlerine anlatmaya çalıştım oyundan kaynaklı diyip duruyorlar fakat sadece bende ping atıp düzeliyor şuan için rahatsız değilim.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali sancak
Hocam ben 2 3 aydır kullanıyorum 100mbps fiber paketini 100 120 arası downland 20 25 arası upload alıyorum kesinti de yaşamadım şu anlık inşallah yasamam
İnşallah hocam.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,414
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar 2 yıldır superonline kullanıyorum. Çok şükür tarifem bitti bugün Türksat'a geçtim. Rezalet ötesi siz siz olun süperonline'dan uzak durun.
3 sene 100 Mbps Superonline kullandım. 2 hafta öncede 500 Mbps'lik tarifeye geçtim. Şu zamana kadar bir problemim olmadı. Oturduğunuz bölgeden kaynaklı bir problem olabilir belki.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Superonline hız kısıtlaması yapan firma ordaki hız testine bakma.

mert6161

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mert
3 sene 100 Mbps Superonline kullandım. 2 hafta öncede 500 Mbps'lik tarifeye geçtim. Şu zamana kadar bir problemim olmadı. Oturduğunuz bölgeden kaynaklı bir problem olabilir belki.
Hocam memnunmusun bende düşündüm 100 den 500 e geçmeyi fark hissediliyormu

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali sancak
1.5 yıldır kullanıyorum en dip 89 gördüm sanırım bulunduğum bölgede 2 farklı fiber var TT ve turkcell TT hiç denemedim deneyende tanımıyorum apartmanda çoğumuz superonline kullanıyoruz memnunum ben bazen anlık pingler oluyor mesela 40ms oynarken 900ms görüyorum 3-5 saniye sonra düzeliyor fakat bunu bir kez müşteri hizmetlerine anlatmaya çalıştım oyundan kaynaklı diyip duruyorlar fakat sadece bende ping atıp düzeliyor şuan için rahatsız değilim.
Kesinlikle en büyük problemi müşteri hizmetleri. Genelde kadınlar açıyor (cinsiyetçilik amaçlı söylemiyorum) müşteri çekmek için. Derdimi anlatıyorum anlamıyorlar, işlerine gelmediği yerde sesinizi alamıyoruz diyip kapatıyorlar.

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,921
İsim
Lokman Doğan
Evet hocam oturduğum apartman yaşlılarla dolu, ne türk telekom ne de süperonline altyapısı vardı. Sabah Türksat'tan aradılar kendilerinin altyapısı varmış yeni yapmışlar. Bende ona geçtim.
Kanka adananin neresi yukarı taraflarsa türk telekomun altyapisi olmasi lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Bekir Emir
Türknette 120ye 50 alıyorum. Bende Turkcell'in 500e 50 tarifesine geçmek istiyorum. Geçilir mi? Türknetinde sözde gigabit internet olmasına rağmen 2 yıldır port yok vs diye oyalayıp yukseltmiyorlar

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Arkadaşlar 2 yıldır superonline kullanıyorum. Çok şükür tarifem bitti bugün Türksat'a geçtim. Rezalet ötesi siz siz olun süperonline'dan uzak durun.
4 yıl vdsl kullandım gayet memnundum hızı hariç ama superbox ları gerçekten berbat, şuan mecburluktan kullanıyorum 1350 lira ödüyorum 5mbps hız alamıyorum heryere şikayet ettim ama boş

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
eren kılıçoğlu
Superonline önermem hız kısıtlaması yapıyorlar hocam turknet VDSL bile daha iyidir.

Aleeyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ali sancak
Superonline önermem hız kısıtlaması yapıyorlar hocam turknet VDSL bile daha iyidir.
Türknet vdsl geçmiştim dün akşam, sabah türksattan aradılar fiber altyapımız var diye bende türksata geçtim. Ayıp oldu adamlara.

Türknet vdsl geçmiştim dün akşam, sabah türksattan aradılar fiber altyapımız var diye bende türksata geçtim. Ayıp oldu adamlara.
Bu arada konusu açılmışken aylık 40 liradan kiralık modem veriyorlar. Kendi modemimi almamı önerir misiniz?

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,921
İsim
Lokman Doğan

Bu arada konusu açılmışken aylık 40 liradan kiralık modem veriyorlar. Kendi modemimi almamı önerir misiniz?
hangi modemi verecekler dandik bir şeyse alma kendin al

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,799
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom