Neler Yeni

Superonline son 3 aydır yavaşlatmalar ve engellemeler uyguluyor

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Mustafa
Aynısı bizde de geçerli süperbox mı ne takacaklardı yoldan geri döndürdük adam akıllı 100mbit veremiyorlar bir de bilmem ne takıp 300lük şeyi 530 yapacaklarmış bu alenen dolandırıcılık l*n hiç mi kimse dur diyemiyor bu kadar mı başı boşuz

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
1.5 yıldır Superonline 1000MBPS paketi kullanıyorum. İlk aylar çok memnun olmasam da bu yıla kadar memnundum fakat bu yılın başlarında internetim kesiliyor ama internet var gibi gözüküyor. Twitter, Twitch, kick gibi platformlarda inanılmaz donmalar oluyor aradığım zaman ise sorun olmadığını söylüyorlar. Bu sansürleme sorununa çözüm var mı? Statik IP yeni modem gibi yoksa illa iptal mi etmemiz lazım? Benim altyapımda da Superonline'dan başka 1000MBPS veren yok.
Ben az önce konu açmıştım bunun ile ilgili yazışmalar oldu o konu içinde arkadaş ile. Engelleme söz konusu. 5 ay bu sorunu çektim. CloudFlare VPN kullanarak kısıtlamayı atlatabilirsin.Ben ne kadar içeriden birilerini devreye soksam da yine bu sorun meydana geliyor. Muslukları kısıyorlar türkçesi ile..... Türktelekom'a geçtiğimden beri ne kısıtlama sorunum var ne başka bir şey.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Eskiden bende 1000 kullanıyordum ama hiç bir zaman istediğim hızlara ulaşamadım. Taahhüt yenileme zamanı geldiğinde 500/50 paketine geçtim ve akşamları oluşan oyunlarda ki ping sorunları vb. şeyler için sabit ip hizmeti almaya başladıktan sonra sorunum çözüldü. Maalesef SOL Fiber de dehşet CGN havuzu sıkıntısı yaşanıyor.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
aynı durum bende de var. twitchte kickte bazen twitterda bile yayın video izleyemiyorum vpn açmak zorunda kalıyorum.

OZAN J

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
OZAN TANKUŞ
Bu arada hep ilk aylar canım cicim ayları oluyor. Sonradan işler bozuluyor. Zorunda kalmadığım sürece bir daha Superonline'a geçmeyeceğim. Benim işim upload ile. İlk başlarda önce twitch'e upload vermeyi kesti. Sonra youtube, Ardından Dosya.co, Ardından We Transfer. Benim uploadımı kullandığım bütün platformların uploadlarını kestiler. Speed testte canavar gibi çıkıyor ama. En son whatsapp uygulamasının da uploadlarını kestiler. Dediğim gibi hangi uygulamayı kullanırsam aradan bir kaç gün sonra onlara erişim yasağı gibi bir engel geliyordu. Açtığım caseler duruyordur ama üyeliğim kapatılmıştır. Mail olarak bulabilirsem ekran görüntülerini atarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,756
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom