Neler Yeni

Babam bana kızdı sizce haklı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Cevahir
Hepinize iyi günler 19 yaşındayım bende konuşma bozukluğu var ben konuşurken takılmalar ve duraklamalar oluyor bugün babama bir şey anlatıyordum sonra bir yerde takıldım bir kaç saniye durakladım öyle olunca babam bana kızdı sen 1 kelimeyi niye 1 saatte söylemiyorsun yeter artık kendine çeki düzen ver sen her yerde böylesin utangaçsın insanlarla konuşurken de böylesin dedi babam sonra bende üzüldüm ağladım sonra annem geldi babamla biraz tartıştılar sonra annem babama sen niye bu çocuğa karışıyorsun dedi sonra babam anneme de kızdı sonra babam bana ben senin iyiliğin için sana böyle dedim ben üzülüyorum seni böyle görünce dedi bir şey demedim. Babam bana kızdı sizce haklı mı?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tam olarak baban haksız

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Senin tarafından bakarsak baban haksız. Diğer tarafı bilmiyorum ne kadar baba da olsa oglunun yetersiz olması gururuna dokunuyordur.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Hepinize iyi günler 19 yaşındayım bende konuşma bozukluğu var ben konuşurken takılmalar ve duraklamalar oluyor bugün babama bir şey anlatıyordum sonra bir yerde takıldım bir kaç saniye durakladım öyle olunca babam bana kızdı sen 1 kelimeyi niye 1 saatte söylemiyorsun yeter artık kendine çeki düzen ver sen her yerde böylesin utangaçsın insanlarla konuşurken de böylesin dedi babam sonra bende üzüldüm ağladım sonra annem geldi babamla biraz tartıştılar sonra annem babama sen niye bu çocuğa karışıyorsun dedi sonra babam anneme de kızdı sonra babam bana ben senin iyiliğin için sana böyle dedim ben üzülüyorum seni böyle görünce dedi bir şey demedim. Babam bana kızdı sizce haklı mı?
Babalar kötülüğünü istemez. Ama sana yaptığı tavrı kesinlikle yanlış.
Akıcı konuşmaya çalış gerekirse pratik yap, göze batmayacak dereceye gelirse de asla sorun etme derim.
Kimse odanda değilken sanki 100lerce kişinin önünde sunum yapacak psikolojisi ile bir şeyler söyle, sorunun çözümü için.

Turkmangg123

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Reşit Akalın
Sert bir dille söylemesj yanlış olsada kötülüğünü istemiyor. Gerçektende diksiyonun kötü olması zor. Bende o sorunlar uğraşıyorum ve çok can sıkıcı

Raclod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Kerem
Senin tarafından bakarsak baban haksız. Diğer tarafı bilmiyorum ne kadar baba da olsa oglunun yetersiz olması gururuna dokunuyordur.
Niye gururuna dokunsun konuşma bozukluğu dediği şey hastalıksa oğlunu böyle sevicek sevmezse de kendine baba demicek senin çocuğun hastalıklı doğsa sen ne yapardın ?

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
İyiliğin için demeye çalışmış ama deme şekli bariz hatalı.Sevgiyle yaklaşıp anlatsa daha iyi olurmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Niye gururuna dokunsun konuşma bozukluğu dediği şey hastalıksa oğlunu böyle sevicek sevmezse de kendine baba demicek senin çocuğun hastalıklı doğsa sen ne yapardın ?
Hastalık düzelen bir durum. Kalıtsal olsa tamam ama çaba ile düzeliyor. Adam daha fazla cabalamasini istiyor. Nedeni belli konuşma engeli kişiyi daha pasif bir karakter haline getiriyor. Adamda saçma komşu lafları ile kesin dolmuştur çocuğa patlamistir.

Top Bottom