Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Patrick Bateman
merhaba hy320 aldım ama görüntüde tüy kıl toz VS var çözümü var mı acil yardım bekliyorum arkadaşlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
baris
merhaba hy320 aldım ama görüntüde tüy kıl toz VS var çözümü var mı acil yardım bekliyorum arkadaşlar
Hocam satıcısı bunları paylaşmıştı toz için. Bende toz yok pek ondan denemedim ama sen deneyebilirsin

Ekler

• Dingtalk_20240503142441.jpg
    Dingtalk_20240503142441.jpg
    105.5 KB · Hit: 84

Lithium01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Oğuzhan Özturgut
Hy320 model cihazı Aliexpress’ten sipariş ettim. 2 tane Bluetooth kulaklığı aynı anda bağlayabilmek için bu cihazda çalışacak Bluetooth adaptörü arıyorum. Uyumlu bir model bilen var mı?

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Onur Alpaslan
arkadaşlar netflix, prime video vs. 480p vermesi çok rahatsız ediyor mu? ben de almayı düşünüyorum ama bu nedenle tereddütteyim.

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mehmet Ensar Pulcu
arkadaşlar hy300 modeline sahibim bunun için bluetooth ses bombası ,hoparlör arıyorum tavsiye edebilecek var mıdır ? (Bütçe 1500)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EMRAH KAPTAN
Selamlar Herkese, HY320 projeksiyon cihazımı bluetooth ile speaker a bağlamaya çalışıyorum ama speaker i görmüyor. Diğer birkaç cihazı görüyor.. Speaker im bluetooth 4.2, hy320 5.0. Normalde bir sıkıntı olmaması lazım. Arkadaşjm aynı sıkıntıyı yaşamış, başka bir speaker bağlamış. Ben kendi cihazımı bağlamak istiyorum bu durum ile karşılaşan oldumu

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
arkadaşlar hy300 modeline sahibim bunun için bluetooth ses bombası ,hoparlör arıyorum tavsiye edebilecek var mıdır ? (Bütçe 1500)
Merhaba. Butcenizin biraz uzerinde ama Ttec Dynamite Quattro 40W tavsiye ederim.
hy320 ile bluetooth ses gecikmesi yok. isterseniz aux girisi ile kablolu da kullanabilirsiniz. sarj olurken calısabiliyor. kucuk ve gucsuz bir hoparlor degil kesinlikle. sarjı da cok iyi dayanıyor. sonradan bir tane daha alırsanız stereo eslestirme yapabilirsiniz. yurtdısında MIFA A90 olarak bilinen modelin aynısı. fiyatına göre cok iyi.

1717579371481.png

su anda Beymen de masterpass ile indirimde

Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar netflix, prime video vs. 480p vermesi çok rahatsız ediyor mu? ben de almayı düşünüyorum ama bu nedenle tereddütteyim.
1080p den sonra izleyince rahatsız ediyor. ne kadar buyuk ve yakından izlerseniz fark o kadar belli oluyor.
fikir vermesi acısından youtube herhangi bir vidyo acıp 480p - 1080p karsılastırın isterseniz

Son düzenleme:

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Ömer Onur Alpaslan
Merhaba. Butcenizin biraz uzerinde ama Ttec Dynamite Quattro 40W tavsiye ederim.
hy320 ile bluetooth ses gecikmesi yok. isterseniz aux girisi ile kablolu da kullanabilirsiniz. sarj olurken calısabiliyor. kucuk ve gucsuz bir hoparlor degil kesinlikle. sarjı da cok iyi dayanıyor. sonradan bir tane daha alırsanız stereo eslestirme yapabilirsiniz. yurtdısında MIFA A90 olarak bilinen modelin aynısı. fiyatına göre cok iyi.

Alıntıyı görüntüle

1080p den sonra izleyince rahatsız ediyor. ne kadar buyuk ve yakından izlerseniz fark o kadar belli oluyor.
fikir vermesi acısından youtube herhangi bir vidyo acıp 480p - 1080p karsılastırın isterseniz
Teşekkürler hocam. Youtube üzerinde 480-1080 olarak izlerken dediğiniz gibi yakından bakınca net fark oluyor rahatsız ediyor ama uzaklaşınca pek rahatsız olmuyorum. Umarım bu cihaz için de büyük ekranda çok rahatsız etmez :)

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Teşekkürler hocam. Youtube üzerinde 480-1080 olarak izlerken dediğiniz gibi yakından bakınca net fark oluyor rahatsız ediyor ama uzaklaşınca pek rahatsız olmuyorum. Umarım bu cihaz için de büyük ekranda çok rahatsız etmez :)
rica ederim. su anda aliexpress de fiyat $51.61 + gümrük. kacırmayın

DarylE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Mehmet Ensar Pulcu

Alıntıyı görüntüle

takip ediyorum hocam inceleyeceğim teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,238
Üyeler
146,668
Son üye
masxar
Top Bottom