Neler Yeni

Garajı Pireler Bastı

Reindi

80+ Silver
Konsantre ilaç aldım hem pireler hemde yumurtaları için 2 gündür ilaçlıyorum fazla işe yaramadı garaja girdiğim zaman hemen üstüne sarıyolar arabanın camlar falan örtük içine giremiyolar ne yapmam lazım illallah geldi

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Efecan
vakumlama derken
Yani böyle tipik ev elektrikli süpürgesi değilde güçlü olanlar varya halı yıkamada falan kullanıyorlar onlarla köşe bucak kilim falan süpürdükten sonra ilaçlayıp bekletin daha da kalmaz pire falan güçlü olanlar pirelerin yumurta lavra falan hepsini çekiyor ama süpürdüğünüz gibi arkasındaki poşeti söküp bağlayıp kapalı bir çöp kutusuna atacaksınız

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani böyle tipik ev elektrikli süpürgesi değilde güçlü olanlar varya halı yıkamada falan kullanıyorlar onlarla köşe bucak kilim falan süpürdükten sonra ilaçlayıp bekletin daha da kalmaz pire falan güçlü olanlar pirelerin yumurta lavra falan hepsini çekiyor ama süpürdüğünüz gibi arkasındaki poşeti söküp bağlayıp kapalı bir çöp kutusuna atacaksınız
garaj karışık öyle temizleme imkanım yok ki garaj dediğimde 2 araba çekiyoruz önlü arkalı gerisinde malzeme var bilmiyorum ne yapacağım

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Efecan
garaj karışık öyle temizleme imkanım yok ki garaj dediğimde 2 araba çekiyoruz önlü arkalı gerisinde malzeme var bilmiyorum ne yapacağım
Hocam o zaman profesyonel yardımdan başka çare kalmıyor gibi kolay gelsin şimdiden

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Berat fatih
Konsantre ilaç aldım hem pireler hemde yumurtaları için 2 gündür ilaçlıyorum fazla işe yaramadı garaja girdiğim zaman hemen üstüne sarıyolar arabanın camlar falan örtük içine giremiyolar ne yapmam lazım illallah geldi
git nalbur ilaçlamacıya ordan pire hamam böcegi ilacı al fıs fısla sık tamamdır olmadı kovanın içinde dök fırlama yıkla

Reindi

80+ Silver
git nalbur ilaçlamacıya ordan pire hamam böcegi ilacı al fıs fısla sık tamamdır olmadı kovanın içinde dök fırlama yıkla
dediğiniz her şeyi yaptım mecbur verecez profesyonel ilaçlamaya parayı heralde yok gitmiyolar arkadaş garaja 10 sainye girsem 15-20 tane pire atlıyor üstüme

Son düzenleme:

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,196
İsim
Enes kaya
Konuyu okuyunca kafam kaşındı

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Barış
islaninca zarar gorecek birsey yok ise kaynar su ile garaji yikarsaniz hepsi haslanip olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,517
Üyeler
146,734
Son üye
akova61
Top Bottom