Neler Yeni

Rx 6600 8500 tl ye alınır mı?

yusufman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Arkadaşlar sistem yükseltmek istiyorum bütçem ekran kartı için max 12k ama ucuz yollu halletmek istiyorum.(2. el istemiyorum).
Sistemimin halı hazırdaki durumu çok iyi olmadıgı için sadece yaz aylarında (başka vaktim yok oyunlariçin) beni üzmeyecek bir sistem istiyorum. Aktif oynadıgım oyunlar ve oynamak istediklerim Ready or Not. Rainbow six seige. CS2. Dying Light 2. WRC9. gibi oyunlar.
lenovo R25i-30 siparişi vermeyi düşünüyorum mönitör içinde.
yorumlarınız benim için çok degerli lütfen bilgi sahibiyseniz fikirlerinizi belirtin çok fazla inceleme ve sistem özelliklerimin spesifik olmasından dolayı araştırmak için çok fazla kaynak bulamadım.

Şuanki sistemim R5 1600 af b450m2 sh2 Radeon R7 200 Power SHPv2

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
At avrat silah
O monitörü alma kanki. IPS glow şikayetleri var hep.

Oyunlar için 4060 alsan daha iyi olur. 6600 düz versiyonu performansı parasına göre net kötüdür.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
hocam o işlemci ile o ekran kartını kullanamazsınız. Kullanırsınız ama fena darboğaz yapar.
darboğaz yapmadan kullanabileceğiniz max ekran kartı rtx2060/3050

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Fırat divitci
İkinci elde tonla 6700xt var 7.000tl'ye rahat alabilirsin. Performans olarak da 4060'dan net daha iyi bir kart. 12gb vram de cabası. pcie 4.0 x16 arayüzü sayesinde anakartının pcie 3.0 olması bir sorun da yaratmayaacktır.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
eren kılıçoğlu
o monitör alınır ips glow şans işi biraz model olarakta iyi ama biraz daha ucuza aoc 24g4x var 6kdan düştü ona bakabilirsin.

yusufman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
......dasdasd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aoc un belittign model için birkaç yerde olumsuz yorumlarını gördüm. fiyat kısmına mönitor için fazla takılmıyorum kaliteli olsun renk görüntü olarak benim için yeterli. lenovo hala sipariş ekranında duruyo
o monitör alınır ips glow şans işi biraz model olarakta iyi ama biraz daha ucuza aoc 24g4x var 6kdan düştü ona bakabilirsin.

İkinci elde tonla 6700xt var 7.000tl'ye rahat alabilirsin. Performans olarak da 4060'dan net daha iyi bir kart. 12gb vram de cabası. pcie 4.0 x16 arayüzü sayesinde anakartının pcie 3.0 olması bir sorun da yaratmayaacktır.
ıkınci el de sorun yaşamamak için önerilerin varmı. zaten yılda 3 4 aay max oyun sürem olucagı için sorum yaşamak istemıyorum

hocam o işlemci ile o ekran kartını kullanamazsınız. Kullanırsınız ama fena darboğaz yapar.
darboğaz yapmadan kullanabileceğiniz max ekran kartı rtx2060/3050
4060 lar da 11k dan başlıyor 11k civarına çıkarsam başka modellere bakılabilir zaten?

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,569
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
......dasdasd

ıkınci el de sorun yaşamamak için önerilerin varmı. zaten yılda 3 4 aay max oyun sürem olucagı için sorum yaşamak istemıyorum

4060 lar da 11k dan başlıyor 11k civarına çıkarsam başka modellere bakılabilir zaten?
Hocam dediğiniz ekran kartları sizin işlemcinize fazla gelir, ekran kartından tam verim alamazsınız

yusufman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dediğiniz ekran kartları sizin işlemcinize fazla gelir, ekran kartından tam verim alamazsınız
malesef daha fazla yükseltme yapacak bütçem yok ekran kartını alırken biraz ileriye dönük almak istiyorum. vede performasn testlerinde aşırı bi dar bogaz görmedim ben.
videoda 6600xt ayrıca

Top Bottom