Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Colombia marka ayakkabılar 1.244TL'den Başlayan Fiyatlarla!

GirayHan

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
hakem heyetine başvurdunuz mu? başvuru metni var mı
Henüz vaktim olmadı ama başvuru yapacağım. Bugün yüzde 25 teklif eden müşteri hizmetlerine de söyledim. Sistemsel hata olabilir ancak ben iptal başvurusu yapmışım gibi göstermeniz usulsüzlük. Zaten uygulamaya girince yüzde 30 indirim alıyorum. Bu mu özür dedim. Kazanırım kazanmam fark etmez. At koşturamayacaklarını bilsinler en azından bana yeter.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
1717757549670.png

Kargoda benimki de, bekliyorum. İptale düşmedi. Şaşkınım 😬

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
Ürün teslimi yapılan arkadaşlar sipariş numaralarını paylaşabilirse, iptallerin keyfekeder olduğunu beyan etmemiz açısından iyi olabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Enes
Henüz vaktim olmadı ama başvuru yapacağım. Bugün yüzde 25 teklif eden müşteri hizmetlerine de söyledim. Sistemsel hata olabilir ancak ben iptal başvurusu yapmışım gibi göstermeniz usulsüzlük. Zaten uygulamaya girince yüzde 30 indirim alıyorum. Bu mu özür dedim. Kazanırım kazanmam fark etmez. At koşturamayacaklarını bilsinler en azından bana yeter.
aradılar 500 tl tanımlayalım dediler, iyi tanımlayın dedim. bu benim başvuru yapmama engel olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
aradılar 500 TL tanımlayalım dediler, iyi tanımlayın dedim. bu benim başvuru yapmama engel olur mu
Bana 400 tl teklif ettiler yüzde 25 ten sonra. Arayan görevliye, ürün gönderimleri olmuş. Madem hata var neden kargoya verildi dedim. Bir kaç kişi daha aradı, araştırıyoruz dedi. İyi dedim araştırın. Bence kabul etmende mahsur yok ancak ben kabul etmedim.

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Mehmet Yılmaz
Tek parça sipariş eden kişilerin siparişleri kargoya verilmiş. Birden fazla ürün verenlerin siparişleri iptal edilmiş. Böyle bir bilgi okudum. Hangi duruma göre bu iptalleri yapmışlar bilmiyorum.
Aç gözlülüğün hazin sonu

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
Melih Baygör
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,790