Neler Yeni

Yardım rampage ally k11 klavye nasıl alınırmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arnold Ciwardagexer
Hocam nolur artık konu açmadan önce araştırın. Rampage marka her hangi bie ürün almamaya özen gösterin. Bunun Yerine Z686 alabilirsiniz. Yarın sabah 10 a kadar indirim var haberiniz Olsun

Stoped

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Adnan Dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam nolur artık konu açmadan önce araştırın. Rampage marka her hangi bie ürün almamaya özen gösterin. Bunun Yerine Z686 alabilirsiniz. Yarın sabah 10 a kadar indirim var haberiniz Olsun
link bırakırmısınız hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arnold Ciwardagexer
link bırakırmısınız hocam
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
950,49TL 60%OFF | E-YOOSO Z686 RGB USB 60% Mini Slim Mechanical Gaming Wired Keyboard Red Switch 68 Keys Russian Brazilian Portuguese for Compute

cun0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Baran Cüneyt SIR
İlgilendiği Kategoriler
OEM
Bende bu konuda çok arafta kalıp bu fiyat aralığında araştırmalar yapıp sonunda bu klavyede karar kıldım hocam tavsiye ederim gayet kullanışlı sesi beni tatmin etti ışıklandırması ve özelleştirilebilir olması da gayet hoş bir göz at derim.

Redragon K617

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Arnold Ciwardagexer
Bende bu konuda çok arafta kalıp bu fiyat aralığında araştırmalar yapıp sonunda bu klavyede karar kıldım hocam tavsiye ederim gayet kullanışlı sesi beni tatmin etti ışıklandırması ve özelleştirilebilir olması da gayet hoş bir göz at derim.

Redragon K617
Tüm alem-i internette bu klavye yay sesiyle bilinir. Siz de durum nasıl hocam? 1-2 ay sonra kulak yalpalayan cinsden yay ses igeliyormuş. Şahsen denemedim ama diğer alternatifler olunca bu klavyeyi önermiyorum.

• Beğen
Reaksiyonlar: cun0

cun0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Baran Cüneyt SIR
İlgilendiği Kategoriler
OEM
Tüm alem-i internette bu klavye yay sesiyle bilinir. Siz de durum nasıl hocam? 1-2 ay sonra kulak yalpalayan cinsden yay ses igeliyormuş. Şahsen denemedim ama diğer alternatifler olunca bu klavyeyi önermiyorum.
Evet yay sesi yapıyor bendede ancak beni rahatsız etmedi şuana kadar yani bana rahatsızlık verecek derecede bir ses yok ama bu işin bana göre olan tarafı benim bilgisayar başında çok fazla yazıyla işim olmaz yani klavyeyi oyun oynarken kullandığım için rahatsız olmamışta olabilirim burada klavyeyi ne için kullanıcağında önemli ancak dediğim gibi evet yay sesi var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,998
Üyeler
147,049
Son üye
Sportaq
Top Bottom