Neler Yeni

Hangi işlemci ve anakartı almalıyım?

Bünyamina

80+ Gold
knk sence nasıl bir ürün tercih etmeli. knk yanlış anlama belli ki sen benden daha tecrübelisin
Random bakıp önermek yerine araştır. Fiyatına göre kaliteli yanına nasıl bir kombin yapsa mantıklı olur gibi.
Mesela 5600 ve b450 8x2 ram 580 le güzel kombin oluyor. Fiyatı da makul 7.5k ya parçaları alır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir TANHAN
Gereksiz fiyatlar yine böyle bir ürüne ihtiyacı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://amzn.eu/d/1WBjMGt
anakart 1 adet kalmış bunu kaçırma derim. Yukarı dada arkadaşın önerdiği gibi 5600 alabilirsin. Anakartta bios flash olduğu için güncellersin.
8X2 de ram alsan başka bir şeye gerek yok heralde psu da 450 500 üstü güzel bir şeyse sorun yok.
knk ama sence bütçe varsa benim önerdiklerim daha mantıklı değil mi

Bünyamina

80+ Gold
knk ama sence bütçe varsa benim önerdiklerim daha mantıklı değil mi
Değil maalesef. Bir sürü masraf etmesi gerekiyor. Sistemin ssd ve ekran kartın dışında tüm parçaları değiştirmesi gerekiyor.

Son düzenleme:

kaito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert
Random bakıp önermek yerine araştır. Fiyatına göre kaliteli yanına nasıl bir kombin yapsa mantıklı olur gibi.
Mesela 5600 ve b450 8x2 ram 580 le güzel kombin oluyor. Fiyatı da makul 7.5k ya parçaları alır.
Hocam ilgin için teşekkür ederim. Ama 16 GB Ramım var. Anakart değişince onları da değiştirmem gerekiyor değil mi? Önerin nelerdir?

Bünyamina

80+ Gold

kaito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert
Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold
Sizin önerdiğiniz anakarta uyumlu değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam eklemek istiyorum. Sizin önerdiklerini alırsam darboğaz olayı aradan kalkar mı?
Uyumlu da anakart stoğu bitmiş. Başka satıcı satıyor. Amazon tr satıcılı miss gibi ürün 1999tl güzel fiyattı.
5600 darboğaz yaşamazsın hatta ekran kartı düşük kalıyor ama önemli bir durum değil. Miss gibi valo cs bf1 ve lol de yüksek fps değerleri alırsın.

Son düzenleme:

kaito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert
Uyumlu da anakart stoğu bitmiş. Başka satıcı satıyor. Amazon tr satıcılı miss gibi ürün 1999tl güzel fiyattı.
5600 darboğaz yaşamazsın hatta ekran kartı düşük kalıyor ama önemli bir durum değil. Miss gibi valo cs bf1 ve lol de yüksek fps değerleri alırsın.
Sizin gönderdiğiniz linkte hala mevcut hocam ama dediğiniz gibi zamlanmış. Kısaca çoğu oyunda beni götürür değil mi? Peki Unity, Unreal Engine gibi oyun motorlarında götürür mü beni? Çünkü şuan ki sistem ile 3D bir oyun geliştirme işine giremiyorum. Kasa alev alev yanıyor

Bünyamina

80+ Gold
Sizin gönderdiğiniz linkte hala mevcut hocam ama dediğiniz gibi zamlanmış. Kısaca çoğu oyunda beni götürür değil mi? Peki Unity, Unreal Engine gibi oyun motorlarında götürür mü beni? Çünkü şuan ki sistem ile 3D bir oyun geliştirme işine giremiyorum. Kasa alev alev yanıyor
Ekran kartınızdan dolayı belli bir performans verir. İleride onu da değiştirip güzel ürün alırsınız. Şimdilik deneyimleyin bakın nasıl.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,890
Üyeler
147,233
Son üye
sontoxic
Top Bottom