Neler Yeni

Poco X6 pro anakart yanma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Kılınç
Geçenlerde telefonum düştü ve ekranı hasar aldı. 6 yıllık olduğu için değiştirmek istedim ve uzun zamandır poco x6 proya bakıyordum, arkadaşım anakartı yanıyor ben olsam almam dedi doğru mudur? Veya poco x6 pro'da böyle bir sorun varsa poco x6 pro değerinde oyunları akıcı oynatacak telefonlar nelerdir?

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
Geçenlerde telefonum düştü ve ekranı hasar aldı. 6 yıllık olduğu için değiştirmek istedim ve uzun zamandır poco x6 proya bakıyordum, arkadaşım anakartı yanıyor ben olsam almam dedi doğru mudur? Veya poco x6 pro'da böyle bir sorun varsa poco x6 pro değerinde oyunları akıcı oynatacak telefonlar nelerdir?
Eğer telefonun üretildiği yer hindistan ise çeşitli sıkıntılar oluyor evet hatta çoğu telefoncu hindastan üretimi ikinci el telefon almıyor

şahin doğan

80+ Platinum
X6 Pro'da şu an öyle bir sorun duymadım. X3 Pro'da vardı o sorun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunu söyleyen arkadaşımın arkadaşında böyle bir sorun oluşmuş yüksek sıcaklıklarda yanmış

1Youti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Abdullah
bunu söyleyen arkadaşımın arkadaşında böyle bir sorun oluşmuş yüksek sıcaklıklarda yanmış
Kaliteye bağlı açıkcası bende op8 var 65 derrceleride gördüm sıcaklıktan kısıtlama açtığıda oldu fakat 3 yıldır bir sıkıntı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceki iki telefonumda poco idi ikisindede önce kamera açılmamaya başlıyor sonra anakart cortluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,145
İsim
Diyarhan
X3 serisi ile karıştırmıştır.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,458
İsim
Hacı
X3 ve X3 prolarda kronikti, X6 veya X6 pro da duymadım böyle bişi.

hmz4hsg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hamza

Kulaktan dolma bilgiler ulaşmaış sana. X3 Pro da anakart sorunu vardı ama henüz X6 Pro da öyle bir sorunla karşılaşılmadı. Cihazın içinde buhar odalı soğutma sistemi de var.

Oyun konusunda her oyunu yüksek ayarlarda 60+ FPS oynatır. Benimde almayı planladığım cihazdır kendisi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,145
İsim
Diyarhan
X6 Pro yerine F6 alabilirsin aslında

Rahruma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Murat
Ben M6 pro kullanıyorum bir kaç aydır, çok ağır oyun oynamam ama şimdiye kadar bir problem ile karşılaşmadım, X6 pro çok daha büyük bir performansa sahip, Anakart yanma meselesini ciddiye almazdım, ama bence internette de kendin biraz araştır, telefon zaten yeni

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak Kılınç
Bu sorun varmış
bu ve bir kaç videoda daha gördüm ama hindistan üretimli telefon büyük ihtimalle o yüzden korkmaya gerek yok zaten milyonda bir ihtimalle başımıza geliyormuş :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

X6 Pro yerine F6 alabilirsin aslında
F6 alabileceğim düzeyde değil x6 pro düşünüyorum

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,680
İsim
Orkun
Zannetmiyorum öyle bir şey olacağını. Ki olsa bile üretim hatası olacağından yenisini verirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,315
Üyeler
147,107
Son üye
Tuna03
Top Bottom