Neler Yeni

Pc mi almalıyım ps5 mi

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Elvan kocer
Selamünaleyküm size bir şey sormak istiyorum şimdi benim monster bir laptopum var memnun değilim açasım bile gelmiyor oyun oynamayı seven bir insanım pc yi satıcam bir tanesini alıcam telefonum var işlerimin bazılarını orda hallediyorum

halitxct

80+ Silver
Selamünaleyküm size bir şey sormak istiyorum şimdi benim monster bir laptopum var memnun değilim açasım bile gelmiyor oyun oynamayı seven bir insanım pc yi satıcam bir tanesini alıcam telefonum var işlerimin bazılarını orda hallediyorum
açıkcası sana bağlı tamamen pc ile ps5 apayrı şeyler ikisinede sahibim ikiylede oldukça vakit geçiriyorum pratiklil konusunda konsol pcye fark atar sadece bunu söyliyim

fatik1903

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Fatih Öztütk
Ben eskiden konsol hastasıyım ama artık özel oyun diye birsey kalmadı bence pc almak daha mantıklı

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ÖMER
pc almak daha mantıklı hocam valorant lol gıbı fps oyunlarını oynayabılırsın ucressiz ps5 oyun almak zorundasın

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Günlük işler için ufak bir laptop alırsın yanınada bir ps5 al paşalar gibi kullan

EsdeathSama

80+ Bronze
pc alırsan ps harici oyunları da oynarsın işini de görürsün, artık ps exclusive oyun diye bir şey yok o yüzden gerekde yok.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
valorant lol gıbı fps oyunlarını oynayabılırsın
hayat ... eden oyunlar yeminle bulaşılmasın online oyunlara bataklık gibiler özellikle riot oyunları 6 senede zor kurtuldum lolden

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
pc alırsan ps harici oyunları da oynarsın işini de görürsün, artık ps exclusive oyun diye bir şey yok o yüzden gerekde yok.
İleride pcye geleceği kesin değil şuanda sony eski exclusiveleri bilerek getiriyor ps ye oyuncu çekmek için

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
lol valorant aslında ıyı oyunlar ama ortamları cok kötu
kendi ağzınlada söylüyorsun ben bu oyunlara başlamadan önce çiçekleri koklar insanlarla küfür etmeden iletişim kurabilirdim şuanda herşeyimi kaybettim

VEDRATOR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
ÖMER
kendi ağzınlada söylüyorsun ben bu oyunlara başlamadan önce çiçekleri koklar insanlarla küfür etmeden iletişim kurabilirdim şuanda herşeyimi kaybettim
söylede birsey knk küfür ediyorsa sana hala laf atıyorsa sessize al ben oynuyorum hala valorant bana laf atıyor kufur edıyor sessize alıp gecıyom

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,486
Üyeler
146,730
Son üye
zanakarali
Top Bottom