Neler Yeni

7500 liram var, ps5 mi almalıyım yoksa pc’mi toplamalıyım?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Ps5 stoklara girince 7500 lira civarı oluyor ama zaten ben hâlâ daha paramı biriktirmeye de devam ediyorum. Sizce ps5 mi mantıklı yoksa PC toplamak mı? Eğer PC toplarsam monitörde dahil olmak zorunda çünkü monitörüm yok ayrıca halihazırda bir gaming laptopum da bulunmakta. Sizce hangisi mantıklı?
Bu konuda bize danışman bence yanlış sen ne istiyorsun?Bunu düşün çünkü bana PS5 mantıklı gelir başka arkadaşa PC senin kafana hangisi yatıyorsa onu al ama sorumuza gelirsek eğer herhangi bir PC'n yoksa PC almanı fakat iyi kötü bir PC'n varsa PS5 öneririm

Techno08

80+ Gold
Bu konuda bize danışman bence yanlış sen ne istiyorsun?Bunu düşün çünkü bana PS5 mantıklı gelir başka arkadaşa PC senin kafana hangisi yatıyorsa onu al ama sorumuza gelirsek eğer herhangi bir PC'n yoksa PC almanı fakat iyi kötü bir PC'n varsa PS5 öneririm

farklı fikirler gelsin diye açtım çünkü belki ps5 kullanan bir arkadaş falanda vardır bilgi verir manasında. Açıkçası gönlüm ps5’ten yana

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
abdullah abinin çıkaracagı sistemi bence bekle.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
farklı fikirler gelsin diye açtım çünkü belki ps5 kullanan bir arkadaş falanda vardır bilgi verir manasında. Açıkçası gönlüm ps5’ten yana
İkisininde keyfi farklı ama şöyle söyleyim eğer güzel bir TV'niz veya Monitörünüz varsa direkt PS5 alın cidden çok zevkli

Techno08

80+ Gold

Mustafaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Mustafa
Ps5 stoklara girince 7500 lira civarı oluyor ama zaten ben hâlâ daha paramı biriktirmeye de devam ediyorum. Sizce ps5 mi mantıklı yoksa PC toplamak mı? Eğer PC toplarsam monitörde dahil olmak zorunda çünkü monitörüm yok ayrıca halihazırda bir gaming laptopum da bulunmakta. Sizce hangisi mantıklı?
PC net

anjq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Mehmet
xbox ve gamepass al keyfine bak

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
emir ozden
istersen 10.000 lira biriktirip rtx 2060 ryzen 7 2700x 8x2 16 gb ram 700w psu alabilirsin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom