Neler Yeni

Tuvalet fırçası suyu ağzıma geldi (Troll değil)

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Arkadaşlar merhaba. Okuldan gelir gelmez yazıyorum okulda gerçekleşti olay. Lise öğrencisiyim. Ben ve arkadaşlarım nerdeyse her gün tuvalette savaş gibi bir şey yapıyoruz. İşte tuvalet fırçası, paspas, su ne varsa alıp birbirimize fırlatıyoruz. Bu sefer bir arkadaşım ucu ıslak olan tuvalet fırçasını bizim tarafa doğru salladı tabi ucundaki su bizim tarafa geldi. Çoğu kişi kaçtı bende arkamı döndüm fakat ucundaki su bir damla benim dudağımın iç kısmına girmiş. (Olay eğlenceli geldiği için çoğu zaman gülüyorum o yüzden ağzım nerdeyse full açık oluyor) Sağlık açısından herhangi bir sıkıntı olur mu? Birkaç gün önce tuvalet fırçası birisinin direkt ağzına gelmişti bir şey olmadı çocukta zaten pek takmadı.

Not: Eğlenceli bir şey değil zaten ama nedense çok eğlenceli geliyor ergenlikten dolayı herhalde.
mikrop kapma ihtimalin var

Yasin Çınar

80+ Bronze

SnareEcho

80+ Silver

Yasin Çınar

80+ Bronze
kral torpille falan mı girdiniz ya. bide siz öğretmenleriniz tarafından aferim dennilen kişilersiniz dimi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence bir şey olmaz
torpille girme olayları varmış 70 ortalamayla girenler olmuş daha dün bakkalda bir abi vardı onun arkadaşı öyle girmiş. Bir keresinde hoca derste boş bırakmıştı kağıt uçak atıyorlardı sınıfta hocanın yüzüne geldi atan çocukla hoca samimi olduğu için bir şey olmadı

pc ustasi1

80+ Silver
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Konuya bak delirecem HAHAHAHA

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
839
İsim
Berat fatih
Arkadaşlar merhaba. Okuldan gelir gelmez yazıyorum okulda gerçekleşti olay. Lise öğrencisiyim. Ben ve arkadaşlarım nerdeyse her gün tuvalette savaş gibi bir şey yapıyoruz. İşte tuvalet fırçası, paspas, su ne varsa alıp birbirimize fırlatıyoruz. Bu sefer bir arkadaşım ucu ıslak olan tuvalet fırçasını bizim tarafa doğru salladı tabi ucundaki su bizim tarafa geldi. Çoğu kişi kaçtı bende arkamı döndüm fakat ucundaki su bir damla benim dudağımın iç kısmına girmiş. (Olay eğlenceli geldiği için çoğu zaman gülüyorum o yüzden ağzım nerdeyse full açık oluyor) Sağlık açısından herhangi bir sıkıntı olur mu? Birkaç gün önce tuvalet fırçası birisinin direkt ağzına gelmişti bir şey olmadı çocukta zaten pek takmadı.

Not: Eğlenceli bir şey değil zaten ama nedense çok eğlenceli geliyor ergenlikten dolayı herhalde.
BU KONU NE LAN PUAHKJSDHVKŞDJAFHşqweokfhelşkjfGWŞ PATLADIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,790
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Ticaret meslekte okudum, biz bile böyle bir şey yapamıyorduk tebrik ederim kardeşim benim...

edit: Bu konu hortlamış la

Top Bottom