Neler Yeni

The Last Of Us PC yetersiz bellek hatası

Lemony

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yağız
Discord
Deadpool0002
Merhaba, bugün steam'den The Last Of Us Part 1 oyununu indirdim oyunu açtığımda bir hatayla karşılaştım.
Hata:
1717945710009.png

Bununla nasıl baş edebilirim bir bilgisi olan var mi?
Not: İnternette ki Youtube gibi yerlerden baktım ve bütün sorun gidermeleri denedim fakat olmadı, şimdiden teşekkürler. :)

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
demir
tüm sistem özelliklerini yazar mısın? ve gölgelendirici oluşturma bittikten sonra oyuna gir.

YazılımKafa

80+ Silver
Merhaba, bugün steam'den The Last Of Us Part 1 oyununu indirdim oyunu açtığımda bir hatayla karşılaştım.
Hata: Alıntıyı görüntüle

Not: İnternette ki Youtube gibi yerlerden baktım ve bütün sorun gidermeleri denedim fakat olmadı, şimdiden teşekkürler. :)
Grafikleri düşür. Video belleği ihtiyacı azalır ama yinede yeteceğini sanmıyorum

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
demir

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Bendede 3060 Ti 16 gb ram var grafikleri çok düşük yapıp oyunu yeniden başlatıyorum ve bu hata yeniden çıkıyor. Bu PC Portunu kim yaptıysa Allah onun belasını versin.
Bende pc portunu yapan hakkında iyi şeyler düşünmüyorum. Önceki bilgisayarımda 4060 la bile hatalar aldığım için 3 4 saat sonunda bıraktım. Yeni bilgisayara geçen kurayım bakayım dedim oyun bulut yedekleme yapmamış en baştan başlatıyordu. Ve yine klasik hatalar devam ediyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mümkün olsa iade edicem oyunu. Hiç oynayasım kalmadı

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
sanal belleği kapadığımda aynı hatayı veriyordu bende

KEREM1095

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kerem Cem ULUDAĞ
Hata: Alıntıyı görüntüle

Sorunu çözdüm, eski ekran kartı sürücüsünü yükledim ve sorun ortadan kalktı. Yüklediğim Nvidia driver sürümü: 552.44 oyunu bitirebilirsem tekrardan eski haline güncelleyeceğim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,585
Üyeler
156,353
Son üye
Ylamacioo
Top Bottom