Neler Yeni

pc açıkken ekran kartını söktüm

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
Bilgisayar açıkken ekran kartını sökmüştüm ondan sonra tüm ses cihazlarından ses cızırtılı gelmeye başladı sorun ne olabilir?

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Senin o hikaye belki sorunu çözmemize yardımcı olabilir o yüzden boşver demek yerine orayıda bir anlatın.
ekran kartının pervaneleri kırıktı ve yapışık duruyordu o sırada da uygulama iniyordu hem insin hem de işimi yapıyım diye ekran kartını söktüm pervaneleri geri yapıştırıp ekran kartını geri taktım ondan sonra bluetooth kulaklık hariç tüm kablolu ses cihazlardan cızırtılı ve az ses gelmeye başladı

Zexius

80+ Bronze
ekran kartının pervaneleri kırıktı ve yapışık duruyordu o sırada da uygulama iniyordu hem insin hem de işimi yapıyım diye ekran kartını söktüm pervaneleri geri yapıştırıp ekran kartını geri taktım ondan sonra bluetooth kulaklık hariç tüm kablolu ses cihazlardan cızırtılı ve az ses gelmeye başladı
Sen kendin kaşınmışsın gibi geldi kırık olan bir şey yapışık nasıl oluyor onu anlayamadım mantık hatası var

Palo DAYI

80+ Silver
tutkal tutmadı tekrar yapıştırdım işte
kardesım neden boyle sacma sapan ıslere bulasırsınkı hayır bılgısayar acık hıc yoktan adam elektırık carpar dıye akıl eder

Raxtel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Emir
Hocam artık sorunuma çözüm bulacak birisi çıkacak mı yoksa tutkalıma mı dikkat edeceksiniz kafayı yiyeceğim

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
PichHasso
Hocam artık sorunuma çözüm bulacak birisi çıkacak mı yoksa tutkalıma mı dikkat edeceksiniz kafayı yiyeceğim
kanka çalışır halde bi pc den parça sökmüşsün ve bunun içinde ki elektrik parçalara zarar vermiş yani ses kartına zarar vermiş bi süre pc yi kapalı tut bi elektriği boşalsın bak bakalım düzelecek mi düzelmezse geçmiş olsun ses kartı sıkıntıya girmiş demektir ayrı bi aparat alıp o sıkıntıyı öyle çözebilirsin (sakın ses kartına da tutkal dökme)

Palo DAYI

80+ Silver
Top Bottom