Neler Yeni

Okulda paramı düşürmedim ama düşürdüm diyip para aldım .

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
uwu
Okulda parasını düşüren biri var mı diye nöbetçi geldi bende düşürmediğim halde düşürdüm dedim çektim 200 TL'yi . Para hala cüzdanımda duruyor ancak kötü hissediyorum geri versem mi vermesem mi kararsızım sizce vereyim mi ? Yiyeyim mi ?
Uçak yap pencereden aşağıya uçur çocuğun biri alır yada o parayla kek/dondurma al camide çocuklara ver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hatta amazonda mobil uygulamada ilk siparişe 100tl indirim var alt limiti var mı bilmiyorum sen yeni hesap aç dene 300tl ye 2 kutu çikolata gelir heralde

Son düzenleme:

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
Dostum iş işten geçmiş artık tavsiyem o parayı hayır işlerine harca ama için hala rahat etmiyorsa pişman olduğun bir not yaz müdür yardımcısının masasına parayla koy zaten okulun son günleri bir sıkıntı olmaz
Veya lisende keko doluysa göm o parayı

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Nedox Bey
Geri ver ozur dile.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Terazi var tartı var her işin bir vakti var hesap günü bunların hepsinin hesabı tek tek sorulacak sana ait olmayan bir şeyi nasıl alırsın aklım almıyor istersen paraya sıkış aç kal ama kimsenin eşyasını parasını alma

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
Terazi var tartı var her işin bir vakti var hesap günü bunların hepsinin hesabı tek tek sorulacak sana ait olmayan bir şeyi nasıl alırsın aklım almıyor istersen paraya sıkış aç kal ama kimsenin eşyasını parasını alma
Üstad doğru söylüyor...

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can
git zurna ve hatay kendine gel bi bol soslu yaptır
Mesaj otomatik birleştirildi:

avivatör oyansana bi 2 el bakalım ne olacak

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,245
İsim
mustafa can

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,685
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Eğer parasını kaybeden 200TL sini önemsiyorsa illaki müdüre söyleyecektir geç de olsa.
Önerim Gerçekten maddi durumu kötü birisi varsa çevrende ona da parayı verebilirsin, çoğu yardım kuruluşuna güvenmiyorum şahsen paranın ne kadarı ihtiyaç sahiplerine veriyorlar benim için bir muamma bu durum o yüzden dediğim hem senin hem de para sahibinin hayrına dokunur.

Top Bottom