Neler Yeni

1.2M TL'ye Araba Önerisi

eneskaya6

80+ Bronze
hem 1.3tce megane hemde 1.5 corolla vardı corolla cok daha ıyı bı araba ne alaka
Mesaj otomatik birleştirildi:

motor olarak kotu ben eskı bakımından demedım 1.6 pejo motor bmw alıncaksa 2.0 dızel olucak veya 118i
Corollaya iyi diyip 318i ye motordan kötü diyorsun bi acayipsin kral. Alsın yanlasın gazlasin diye 318i önermiyorum zaten. Motorda pejonun motoru degil. Bmw pejo ile ortak üretiyor o motor pejoda kullanilmiyor sadece bmw de kullaniliyor. Mercedes renoyla motor uretiyor ama ayni motorlar hem renoda hem Mercedeste var. Bmw pejo iliskisi öyle değil. F30 kasa corolladan 3 kat daha iyi yol tutus, saglamlik, yalitim, kalite hersey

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Corollaya iyi diyip 318i ye motordan kötü diyorsun bi acayipsin kral. Alsın yanlasın gazlasin diye 318i önermiyorum zaten. Motorda pejonun motoru degil. Bmw pejo ile ortak üretiyor o motor pejoda kullanilmiyor sadece bmw de kullaniliyor. Mercedes renoyla motor uretiyor ama ayni motorlar hem renoda hem Mercedeste var. Bmw pejo iliskisi öyle değil. F30 kasa corolladan 3 kat daha iyi yol tutus, saglamlik, yalitim, kalite hersey
bak birincisi geçen seneye kadar 3 arabaya sahıptım ve kullandım kime sorarsan sor 1.6 pejo motorlu bmw ler alınmaz 150km den sonra sıkıntıları başlıyo f30 lar şuan 320d ler alınır yada yeni nesil 2018 320i belki olabılır hadi 2.si ben corollayı megane ıle karşılaştırdım megane sadece hız olarak daha ıyı konfor açısından corolla daha ıyı bazı şeyler kışıye göre degişebılır ama dedıgım şeyler kesın ve net yani 1.6 pejo motoru alınmaz ne gider nede saglıklı bı motor

f30 zaten daha iyi ben megane ve corollayı satıp aldım f30 u

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Ensar Polat
bak birincisi geçen seneye kadar 3 arabaya sahıptım ve kullandım kime sorarsan sor 1.6 pejo motorlu bmw ler alınmaz 150km den sonra sıkıntıları başlıyo f30 lar şuan 320d ler alınır yada yeni nesil 2018 320i belki olabılır hadi 2.si ben corollayı megane ıle karşılaştırdım megane sadece hız olarak daha ıyı konfor açısından corolla daha ıyı bazı şeyler kışıye göre degişebılır ama dedıgım şeyler kesın ve net yani 1.6 pejo motoru alınmaz ne gider nede saglıklı bı motor

Ya saçmalama corrollaya konforu iyi diyen evinde diken üstünde uyuyodur

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,276
İsim
Kerem Çavuş

Ya saçmalama corrollaya konforu iyi diyen evinde diken üstünde uyuyodur
corollayı yeni kullanmış biri olarak donanım olarak beklenenin çok üstünde , orta pakette bile hayalet ekran , katlanır aynı çift yönlü dijital klima olması güzel fakat yol tutuş hiç güven vermiyor volkswagenden sonra bile kapıları kapatmaya çalıştığımda çok hafif olduğu için ya aşırı sert kapatıyorum ya da hiç kapatamıyorum , motor olarak da 1.5 motor performans olarak sandığımdan bir tık iyi olsa da çok yakıyor ve gitmiyor bir daha alcak olsam megane bile daha mantıklı olur

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Ensar Polat
corollayı yeni kullanmış biri olarak donanım olarak beklenenin çok üstünde , orta pakette bile hayalet ekran , katlanır aynı çift yönlü dijital klima olması güzel fakat yol tutuş hiç güven vermiyor volkswagenden sonra bile kapıları kapatmaya çalıştığımda çok hafif olduğu için ya aşırı sert kapatıyorum ya da hiç kapatamıyorum , motor olarak da 1.5 motor performans olarak sandığımdan bir tık iyi olsa da çok yakıyor ve gitmiyor bir daha alcak olsam megane bile daha mantıklı olur
Hocam kağıt gibi araba onu bunu bırakında

Ayrıca Toyota sorunusz mükemmel sanayi yüzü görmez vs. Diyenler bomboş arabaya biniyorsunuz turbo bile yok tabi sorunsuz olucak.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
Taha Efe
Dostlar malum fiyatlar biraz düştü arabayıda değiştirmek istiyoduk ama ne alacağımızı tam olarak kararlaştıramıyoruz 1.4 üstü otomatik vites önerisi varsa
Hocam gelisme ne? Alım yaptınız mı? Aldıysanız hayırlı olsun InsaAllah Kazasız belasız iyi günlenlerde binmeyi Allah nasip etsin.

Almadıysanız önerelim.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Yankı Özkan
Bütçeyi zorlarsan 0 octavia ya da scala olabilir sıfır olmasa da olur bütçene göre yüksek model 2. El de alabilirsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,982
Üyeler
154,163
Son üye
xtrstronge
Top Bottom