Neler Yeni

1.2M TL'ye Araba Önerisi

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat
chery yakalayabiliyorsan al, temmuzdan sonra %40 ötv zammı gelir. Biraz kullanırsın sonra aldığın fiyatın 150-200 üstüne koyup bütçeni arttırıp daha piyasa arabası alırsın :D
ÖTV den sonra Chery satışı durur Chery Türkiyeden çekilir büyük ihtimal

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
40 zam yıyınce sence zam yermı o araba chery tr den çekılıcegı kesın oyle bı durumda 2400 e kımse tıggo almaz aksine chery ve volvolar bi nebze düşecektir 2.elleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok kötü motor
Bu arada chery yeni modellerin yedek parçasınıda getiriyoruz ben şahsen almam ama zamlanacak 7 sinden sonra birçok araba.

Yani chery zamlanacak ayrı ama o güvenlik paketlerini araçlarına koyan diğer araba markalarıda zamlanacak. 2. el dahil tüm piyasada %10 luk artış olur minimum

ÖTV den sonra Chery satışı durur Chery Türkiyeden çekilir büyük ihtimal
ÖTV den sonra fabrika açma kararı aldılar diyorum. Yedek parça işi ile uğraşıyorum piyasaya hakimim sıkıntı yok çekilmez 3-5 sene garanti :D

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
https://shiftdelete.net/chery-turkiye-fabrika-uretim-planlari#:~:text=Chery%2C%20T%C3%BCrkiye'de%20%C3%BCretime%20ge%C3%A7meyi,i%C3%A7in%20fabrika%20planlar%C4%B1%20yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1%20a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1.

Başka kaynaklarda varda şuan hızlıdan bulup attım

Bu arada ötv zammı ben normal buluyorum, çok ksıa sürede yüksek adetler sattılar. Sıf bu dilimde 80 milyar TL dışarı gitti
Toggta içten yanmalı seçenek olmalı ötv 0 olmalı yoksa çinlilerle kapışamazlar.

eneskaya6

80+ Silver
Chery ve mg Türkiyede fabrika açma kararı aldı %40 zamdan sonra
asla fabrika falan acmayacak herturlu iddiasina girerim. İlk geldiklerinde 1.5 sene önce girdikleri gibi fabrika acacaz yalanı ile girdiler araclar satilsin tutusn diye. Ondan sonra ispanyada acacaz dediler. Simdi %40 zam geldi millet korkmaya basladi zam yiyecek satmaz satmazsa cekilir diye yine fabrika acacaz yalanini ortaya attilar.
Bu adamlar mal değil turkiyeye fabrika acsin.
Bir gecede yasa kanun degisiyor gumruk vergisinde olduğu gibi. Sabah uyanacaklar yeni kanuna uyarsan uy uymazsan cek git diyecekler adamlar milyonlarini bosa yatirmis olacak. Onlarda bunu cok iyi biliyor o yüzden en bastan beri fabrika kurmuyorlar.

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Dostlar malum fiyatlar biraz düştü arabayıda değiştirmek istiyoduk ama ne alacağımızı tam olarak kararlaştıramıyoruz 1.4 üstü otomatik vites önerisi varsa
Chery omada 5 yada tiggo 7 pro al sıfır faizli kredi imkanı sunuyor 7 temmuz dan sonra acayip zam gelecek arabada yok yok

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,366
İsim
Kerem Çavuş
corolla binilecek araç değil
2 hafta önce sıfır corolla aldık tanıdığa , corollayı sadece başka arabaya binmeyenler över alınacak araba değil cidden

Hocam babam doblodan başka araba sevmiyo bende artık uzaklaştırmaya çalışıyorum o yüzden minivan-panelvan kategorisine giren araçlara bakmak istemiyorum ama önerin için teşekkür ederim
baban da doblo tarzı araba seviyorsa caddy almak en mantıklısı olur

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat
2 hafta önce sıfır corolla aldık tanıdığa , corollayı sadece başka arabaya binmeyenler över alınacak araba değil cidden

baban da doblo tarzı araba seviyorsa caddy almak en mantıklısı olur
evet arkadaşımın babası kaza yaptı araç perte çıkarıldı pişmanlıktan başka bişey değil

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Top Bottom