Neler Yeni

Rx7800XT ekran kartinda masaustu goruntu kaymadi sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özden
Arkadaşlar ince hesaptan yeni bir kasa topladım AMD radeon 7800xt power color modeli güncellemeleri yaptım görüntü ayarlarından ekranın ayarlarıyla oynadım fakat hiçbir şekilde düzelmedi bunu nasıl düzeltebileceğim konusunda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi internette arıyorum tarıyorum herhangi bir makale bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
1000001829.jpg

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arkadaşlar ince hesaptan yeni bir kasa topladım AMD radeon 7800xt power color modeli güncellemeleri yaptım görüntü ayarlarından ekranın ayarlarıyla oynadım fakat hiçbir şekilde düzelmedi bunu nasıl düzeltebileceğim konusunda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi internette arıyorum tarıyorum herhangi bir makale bulamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirimAlıntıyı görüntüle
Monitör nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gökhan Özden
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör nedir?
LG marka bi monitör onceden televizyon olarak kullanıyordum, bu kasayi toplamadan onceki kasamda yabi 1 gun onceki kasamda bu sorunu yasamiyordun ekran kartindan olabilirmi diye supheleniyorum henuz yeni aldim driver yeniledim farkli bi islem yapmadim

Ekler

• IMG_20240614_150226.jpg
    IMG_20240614_150226.jpg
    2.6 MB · Hit: 10

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Ahmet Melih Alemdar
LG marka bi monitör onceden televizyon olarak kullanıyordum, bu kasayi toplamadan onceki kasamda yabi 1 gun onceki kasamda bu sorunu yasamiyordun ekran kartindan olabilirmi diye supheleniyorum henuz yeni aldim driver yeniledim farkli bi islem yapmadim
Masaüstünde sağ tıkla, Görüntü ayarları, Ekran Çözünürlüğü ( Önerilen ) neyse çözünürlüğü düşürerek dene

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Malesef görüntü ayarlariyla hatta hertz ayarlariyla bile oynadim ama hic bi degisiklik yok :'(
Monitör ayarlarını fabrika ayarına döndür.
Çözünürlük ve olceklendirme ayarı ile yapacaksın

Top Bottom