Neler Yeni

Öneri 15000 tl ye S20 Ultra Yenilenmiş alınır mı? ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Arkadaşlar benim note 10s'in ekranı kırıldığından peder bi teklifte bulundu Vatanda ona yüksek taksit çıktığından bu fibabankamıydı neydi o yüzden telefonunu değiştirelim mi ? diye sordu bende düşündüm yenilenmişlere bir göz gezdirdim 11k ya Iphone XR var A kalite 15k ya S20 Ultra var A Kalite biliyorum yenilenmişlerin hakkındaki yorumlar pek iyi değil ancak A25-A55 yada Redmi Note 13 Pro almaktansa S20 Ultra yada Xr alayım diye düşündüm (Yada B Kalite Iphone 11) ne dersiniz ?
ikinci el yada yurtdışı olayına taksit durumu yüzünden girişemiyorum ikinci el önermeyin Vatandan bakıyorum o yüzden
Hep alt segment telefon kullandığımdan (ana telefon olarak) biraz üst segment telefona geçmek istiyorum Xr da fena değil

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
S20 Ultra hoş cihaz ama miladı doldu bence. Taksit işinden anlamam ama bu bütçeye 512 GB sıfır honor90 öneririm. Yenilenmiş eski cihazlar için o paralar fazla özellikle XR
Benim amacım en ucuz şekilde en kaliteli telefonu almak olucak yenilenmişede bu yüzden sıcak bakıyorum şuanda,arkadaşım telefoncu bir arıza çıksa bile ona hallettiririm o tarafında sorun yok
Peki vatandan 15 bilemediniz 17500 e ne önerirsiniz ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,215
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Benim amacım en ucuz şekilde en kaliteli telefonu almak olucak yenilenmişede bu yüzden sıcak bakıyorum şuanda,arkadaşım telefoncu bir arıza çıksa bile ona hallettiririm o tarafında sorun yok
Peki vatandan 15 bilemediniz 17500 e ne önerirsiniz ?

Ama bu fiyata n11 den a55 bakılabilir bu kredi mevzuları n11 de falanda var diye biliyorum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Arkadaşlar benim note 10s'in ekranı kırıldığından peder bi teklifte bulundu Vatanda ona yüksek taksit çıktığından bu fibabankamıydı neydi o yüzden telefonunu değiştirelim mi ? diye sordu bende düşündüm yenilenmişlere bir göz gezdirdim 11k ya Iphone XR var A kalite 15k ya S20 Ultra var A Kalite biliyorum yenilenmişlerin hakkındaki yorumlar pek iyi değil ancak A25-A55 yada Redmi Note 13 Pro almaktansa S20 Ultra yada Xr alayım diye düşündüm (Yada B Kalite Iphone 11) ne dersiniz ?
ikinci el yada yurtdışı olayına taksit durumu yüzünden girişemiyorum ikinci el önermeyin Vatandan bakıyorum o yüzden
Hep alt segment telefon kullandığımdan (ana telefon olarak) biraz üst segment telefona geçmek istiyorum Xr da fena değil
Teknosada ha satıcısı 2.el ip11 beyaz 64gb yi 15.500e satıyor ordan alman daha iyi olur. 11 tercih edeceksen ama ekran boyutu sorun değilse s20u yı al

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
11 alana kadar s20 ultra alır zaten 11 idarelik bile kullanılmaz bence.
B kalite dediği için orijinal 11 satıldığı mağazanın ismini dedim yoksa s20u çok daha iyi ekran ve kamerada

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
11 alana kadar s20 ultra alır zaten 11 idarelik bile kullanılmaz bence.
11 kullanan çok arkadaşım var ki Lcd ekrana bile razıyım ben yazılımı sağlam olsun 10s in ekranında amoled yanığı var şuanda hali hazırda o kadar düştüm işe girme durumum vardı iptal oldu oda o yüzden düştük bu hallere :D

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,215
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
11 kullanan çok arkadaşım var ki Lcd ekrana bile razıyım ben yazılımı sağlam olsun 10s in ekranında amoled yanığı var şuanda hali hazırda o kadar düştüm işe girme durumum vardı iptal oldu oda o yüzden düştük bu hallere :D
Valla s20 ultraya bakınca da sana a54 falan öneresim gelmiyo

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
Hocam o devasa ekran senin bileğini görmüyorsa direk s20u yı al geç ben büyük telefon kullanamadığım için 11 aldım ama olsa 12 mini alırdım. Bence etrafında telefoncularda/sarı sitede düşürürsen 12 mini al tabi ekranı rahatsız etmezse

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,001
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla s20 ultraya bakınca da sana a54 falan öneresim gelmiyo
benim amacım en ucuza kaçmak olucak
xr ios 18 alıcak mesela son güncellemeside olsa uygulama desteği kesilene kadar min 2 sene götürür beni gibi
s21 Fe var gene 11-12 k ya ben şuanda telefon alsam kafadan en fazla 3 sene falan kullanırım üstü olmaz o yüzden Xr da dikkatimi çekiyor çünkü iphonenin tadını daha önce aldım :D bu geçiş telefonu olucak bundan sonrakinde yurtdışına gidersem eğer İphone 16 yada çıkarsa 17 türkiyede kalırsam 15 falan geçerim Xiaominin arayüzünden bıktım artık ikide bir kasıyor telefon güneşle vs atıcak az kaldı kamerası keza kötü

şahin doğan

80+ Platinum
S20 Ultra alınmaz. Boyut kişisel olsa da kullanılabilecek bir boyutta değil, pili kötü, Exynos 990 ayrı kötü, ekranı iyi fakat 2K kullanmak istersen 120 Hz açılmıyor yani standart bir ekran aslında, video performansı gördüğüm en kötü amiral diye adlandırılan Samsung cihaz olabilir, kamerada sunduğu özellikler neredeyse sadece ana kamera ile kısıtlı. O fiyatlara yenilenmiş veya 2. el XS Max, XR'dan daha mantıklı. Hatta 2. elde 11'de alınır. sıfır olarak Honor 90 veya X6 Pro.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,215
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
benim amacım en ucuza kaçmak olucak
xr ios 18 alıcak mesela son güncellemeside olsa uygulama desteği kesilene kadar min 2 sene götürür beni gibi
s21 Fe var gene 11-12 k ya ben şuanda telefon alsam kafadan en fazla 3 sene falan kullanırım üstü olmaz o yüzden Xr da dikkatimi çekiyor çünkü iphonenin tadını daha önce aldım :D bu geçiş telefonu olucak bundan sonrakinde yurtdışına gidersem eğer İphone 16 yada çıkarsa 17 türkiyede kalırsam 15 falan geçerim Xiaominin arayüzünden bıktım artık ikide bir kasıyor telefon güneşle vs atıcak az kaldı kamerası keza kötü
s20u android 13 ile bitti android de güncelleme bitmesi sorun değil 5-6 yıl da gider ama Android 14 Oneui 6 cok güzel :D
XR' ı geç s20u varken XR telefon değil zaten iPhone 12 falan lazım o bile sadece islemci olarak iyi. S20 Ultranın kamerasal rakibi iphone13 falan.
Ama 15k da cok. Çıkmazdasın yani. XS-12 arası beni pek kamera olarak tatmin etmedi. Hatta hiç. 11-12 geldi bende realme gt2 var valla pek şansları olmadı. Sıfır önerebilsek daha iyi cihazlar olurdu da ödeme kısmı sıkıntı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,508
Üyeler
156,345
Son üye
dvre
Top Bottom