Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Petrol Ofisi'nden 500 TL'ye Kadar Akaryakıt Puanı Kazanma Fırsatı!

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
aile fertlerinin telefonlarından, wp'lerinden de yaptım valla garibanın yüzü bir defa gülüyor umarım iptal falan etmezler :peepo1:
Pompada puanla plakayı esleştiriyorlarsa geçmiş olsun :) yalan olur puanlar

Palo DAYI

80+ Silver
ben 3. telefondan gırdım plakayı ıkıncı kez aynı gırdım bılerek akod verdı ama aynı kodu vermıs kullanılmıyor daha once kullanılmıs dıyor bılgınız olsun plakayı sallayın bence

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım

GirayHan

80+ Gold
Pompada puanla plakayı esleştiriyorlarsa geçmiş olsun :) yalan olur puanlar
pompada eşleşmez. direkt olarak positive kart'a geliyor çünkü. ve positive kart hangi hesapta ise ondan yakıtı alırsınız. çünkü yüklediğiniz po hesabında plakanız kayıtlı. Basit mantık yürüten olayı kavrayacaktır.

eğer sizin dediğiniz gibi olsaydı tek hesaba 2-3 referans numarası puan yüklemesi yapılmaz sistem izin vermezdi. Sistemde açık olduğu doğru. Açığı kapatmakta firmanın sorumluluğunda. Özetle her türlü yakıtınızı alırsınız.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,821
İsim
Oğuz
30 TL değerinde Pozitif Puan Yakıt kazandınız

GirayHan

80+ Gold

Palo DAYI

80+ Silver
beyler az oncekı numarada tekrar denedım plakayı salladım kod verdı 30tl lık

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Yılmaz
iptal olmaz hocam. şu an aracı olan gidip çeksin yakıtını görsün :) çok yorgun olmasam motora alcaktım yakıtta çıkasım yok şu an.
Yani bilemedim bende köylük yerdeyim petrol 15 km mesafede git gel 30 km yoksa bende gider alır gelirdim. Ayrıca böyle bir kampanya vs. yapıyorlarsa belirli bir parasal sınır koymuşlardır herhalde o kadarda değildir. Bi tavan değer vardır ondan sonra daha vermez diye düşünüyorum. Yoksa vahim :D

GirayHan

80+ Gold
Yani bilemedim bende köylük yerdeyim petrol 15 km mesafede git gel 30 km yoksa bende gider alır gelirdim. Ayrıca böyle bir kampanya vs. yapıyorlarsa belirli bir parasal sınır koymuşlardır herhalde o kadarda değildir. Bi tavan değer vardır ondan sonra daha vermez diye düşünüyorum. Yoksa vahim :D
tabii ki vardır. 5 referans vb gibi. ben 3 denedim ama 5'ten fazla vereceğini sanmıyorum. Koca firma böyle tongalara düşmez şu kampanyanın amacı seni po'ya üye yaptırmak mobil uygulamayı yüklettirmek ve kullandırmak, ek olarak verilerini almak. win to win yani. efektif ve güzel bir kampanya akıllıca da düşünülmüş. Po'ya girmeyen milyonlar var shell tercih ediyolar genelde. zaten pompa hata payından onlar bu yakıt paralarını her türlü çıkarıyolar :D nerden bildiğimi sormayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer Yılmaz
tabii ki vardır. 5 referens vb gibi. ben 3 denedim ama 5'ten fazla vereceğini sanmıyorum. Koca firma böyle tongalara düşmez şu kampanyanın amacı seni po'ya üye yaptırmak mobil uygulamayı indirtmek kullandırtmak ek olarak verilerini almak. win to win yani. efektif ve güzel bir kampanya akıllıca da düşünülmüş. Po'ya girmeyen milyonlar var shell tercih ediyolar genelde. zaten pompa hata payından onlar bu yakıt paralarını her türlü çıkarıyolar :D nerden bildiğimi sormayın.
Zaten üyeydim ama evet haklısın petrol ofisini kullanıyorum sürekli zaten pompa görevlileri de sürekli uygulamayı indirtmeye çalışıyordu. En sonunda ısrarlarına dayanamayıp indirmiştim geçen senelerde o zamanlarda ufak ufak veriyordu puanlar. Şirket önemsiyor yani bu uygulama işini, keza yine dediğin gibi wp üzerinden de direkt tel nosunu falanda aldı sürekli mesaj atıp reklamını satışını vs. de yapmaya devam edecek. Win win katılıyorum sana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,060
Üyeler
146,630
Son üye
Barly12
Top Bottom