Neler Yeni

❌İndirim Bitti! AKKO 5075S DIY KIT 1200TL

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
Bu kit yani sadece kasa biliyorsun değil mi , switch ve keycaps olarak ne alıcaksın ona bağlı biraz ama çok da gerek yok bence
biliyorum elimde mizar mz60 luna var boş duruyor onu ve ajazz ı satıp alsam keycaps ve swich alsam daha iyi olmaz mı ajazz pek hoşuma gitmedi ama bu ajazz ın piyasısı ne bılmıyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,811
İsim
Kerem Çavuş
biliyorum elimde mizar mz60 luna var boş duruyor onu ve ajazz ı satıp alsam keycaps ve swich alsam daha iyi olmaz mı ajazz pek hoşuma gitmedi ama bu ajazz ın piyasısı ne bılmıyorum
o zaman geçebilirsin ajazzın malzeme kalitesi çok iyi değil akko fazlasıyla tatmin eder , flying fish mi , gift switch mi almıştın

Umut Kerem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Umut Kerem Azmaz
o zaman geçebilirsin ajazzın malzeme kalitesi çok iyi değil akko fazlasıyla tatmin eder , flying fish mi , gift switch mi almıştın
gift swich olması lazım ama bunu nasıl elden çıkartıcam ne piyasısı ne kadar bunların bilgim yok valla :D

RuthlV5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mert Kirazlı

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
ses ve malzeme kalitesi olarak 5075 in en iyi tahtaya sahip olduğunu söyleyenler var tabi bu değerlendirmeye normalde fiyatı dahil etmiyorlar şimdi fiyatı da uygunken 5075 bence daha iyi gmk 87 den ben de bir tane aldım akko jelly pink ve kkt kangla deneyeceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerek yok ak820 pro da çok iyi eğer 2. bir klavye seti yapmak istersen denemek için alabilirsin
Eyw alıyorum ozaman keşke wired olsaydi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,266
Üyeler
146,677
Son üye
EndLead
Top Bottom