Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Petrol Ofisi'nden 500 TL'ye Kadar Akaryakıt Puanı Kazanma Fırsatı!

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Enes kaya
Beyler gittim petrole fulle dedim fulledi parayı karttan cekti la. Bide ödeme yapmak için kredi kartı şart

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Enes kaya
Haydaaa kredi kartı yok bende
Galiba şöyle ileriliyor. Ben mobil ödegec ile yaptim direk puanlardan düsecek sandim düsmedi. Mobil ödeme icin kredi kartı zorunlu. Yapmamiz gereken şu benzini aldık iceri kasaya gidip orada ki calisana söyleyecez. Pompa basinda puan ödemesi olmuyor. Kasiyer arkadas puandan ödemeyi ayarlayacak

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Galiba şöyle ileriliyor. Ben mobil ödegec ile yaptim direk puanlardan düsecek sandim düsmedi. Mobil ödeme icin kredi kartı zorunlu. Yapmamiz gereken şu benzini aldık iceri kasaya gidip orada ki calisana söyleyecez. Pompa basinda puan ödemesi olmuyor. Kasiyer arkadas puandan ödemeyi ayarlayacak
Ama yine de kredi kartı lazım mı yani?

Kod kazanıp kendi hesabına yüklemeyen satmayı düşünen arkadaşlar varsa ulaşabilir mi istediği rakamla birlikte

Palo DAYI

80+ Silver
beyler petrolden uygulamanın kartını almanız geregıyor galıba ve o aldıgınız kartı mobıl uygulamaya kaydedıp odemeyo ordan yapıcaksınız
bunu @GirayHan soylemıstı bende onun yalancısıyım :)
Öte yandan ode gec kısmında kendı kart bılgılerınızı gırersenız zaten ordan ceker

Palo DAYI

80+ Silver
kasaya git yakıt puan kullanıcam de telefona kod geliyor puanı çekiyor sana fiş veriyor sonra o fişi pompacıya verip o kadarlık benzin alıyorsun
yanı kart almak gıbı bır durum yok oylemı

GirayHan

80+ Gold
beyler petrolden uygulamanın kartını almanız geregıyor galıba ve o aldıgınız kartı mobıl uygulamaya kaydedıp odemeyo ordan yapıcaksınız
bunu @GirayHan soylemıstı bende onun yalancısıyım :)
Öte yandan ode gec kısmında kendı kart bılgılerınızı gırersenız zaten ordan ceker
positive kartı olmayan gidecek kasaya kart talep edecek sonra plakasını onaylatacak. kartı uygulamaya girerek kaydedecek çıkacak marketten binecek arabasına çekecek pompa'nın önüne positive kartla puan harcamak istiyorum 500 lira diyecek verecek pompa görevlisine o okutacak ekrana benzini alacaksınız gideceksiniz :D

Son düzenleme:

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
340
İsim
Hüseyin Atik
Beyler yaptım positive kart falan istenmedi sadece uygulamaya kayıtlı telefon numarasını kasadaki görevliye söylüyorsunuz kod geliyor onu söylüyorsunuz bu kadar

DonJuan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ferhan Vurhan
Arkadaşlar dün çıkan kodu giriyorum hatalı diyor neden

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular