Neler Yeni

🔥İndirim 300 TL ve üzeri Algida siparişine 150 TL İndirim!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
berke can
Hem migros hem algida boykot haberiniz olsun.
migros sayesinde hemen alışverişlerimde her ay 500 lira, yemek siparişlerimde 400 lira, sanal market siparişlerimde de bi o kadar ekstra indirim ve kazanç sağlıyorum. sorarım sana. türk markası dediğin markalar hele hele bim a101 şok gibi markaların insanlara tek kuruş faydası var mıdır? migros ayrıca türk şirketidir. algidayı ise unilever yani evinizde en az 10 çeşit farklı ürünü bulunan dünyanın en büyük markası yönetmektedir. bimde ki aynı fiyata satılan fair dondurma ile algida keyifi karşılaştır. algida açık ara farkla hem daha ucuz hem daha lezzetli. böyle boş kafalardan çıkın. türk türke sadece geçirme peşinde. gavurlar olmasa aç kalırız aç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
Neden dalga geçiyorsun ki? Adam kendi hassasiyetini belirtmiş sizi de aynı hassasiyeti göstermeye davet etmiş. Uygulamayacak olsanız bile inadına alıyorum gibi bir tavır sergilemek çok çocukca değil mi?
Ağzına sağlık kral ben boykot eden birisi değilim ama bu da denmez ya İsraie'destek olma amacıyla almıyorum ki emin ol İsrail için alıyorum diyenler cebindeki son parasıyla aldı o dondurmaları ama neden anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyw kampanya için baya bı dondurma aldım da bu Algida ile kazanda 14k fln puan birikmiş nasıl kullancam bunu bakkala gitsem 6'lı Magnum vermez herhalde ajsahahhsha

algidayı ise unilever yani evinizde en az 10 çeşit farklı ürünü bulunan dünyanın en büyük markası yönetmektedir.
Amazon üzgün 😢

Bak şimdi adam sadece migros ve algidanın boykot olduğunu belirtmiş gelen yorumlar haklı mı? 2 tane alacaktım 7 aldım, almayacaktım son paramla alıyorum ,sadece kendim alacaktım ablama da alayım falan fistan 1.si bu sizi ilgilendirmez 2.si size İsrail'i desteklettiren şey ne? 3.sü tam anlamıyla boykot yapmamız mümkün değil zaten en basit örnek petrol 4.sü İsrail milletinin nasıl bir millet olduğu belli tarihlerine de bakabilirsiniz 5.si ben boykot yapmıyorum çünkü zaten tam anlamıyla yapılamaz ve ülkemiz bu denli bir boykot için yeterli değil ama yapana da neden yapıyorsun diye de sormam, sorulması söz konusu bile olamaz. Diyeceklerim bu kadar .

Son düzenleme:

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,736
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Öncelikle ben de birkaç dondurma aldım, konu sahibine teşekkür ederim .

Her marka konularında şu boykot diyen arkadaşlar için:
Lütfen birisi boykot dedi diye inadına mesaj atmayın [Mesaj kirliliği oluyor forumda ve almak isteyen zaten alır..]Aynı şekilde boykot diyenler de farkına varsın ya yerli şirketler iflas ediyor ya yabancılara satılıyor ya da ismi bile bilinmiyor malesef sayılı yerli şirket dışında

.Bende dondurma aldım, serbest piyasada, insanlar hangisi ucuz ve kaliteli [Kalite'nin de kaldığını düşünmüyorum ,kalite düşürülecek fiyatlar sabit tutulmaya çalışılıyor] ise ona yöneliyor, ister x ülkeyi desteklesin ister yerli olsun

Böyle şirketlerimiz battığı sürece yerli olarak dondurma sektöründe malesef gelişemeyeceğiz. Keşke firma batmasaydı da kendi markası üzerinden birçok dondurma çeşidini üretmeye devam etseydi .

Son düzenleme:

ErenMaiky

80+ Bronze
Neden dalga geçiyorsun ki? Adam kendi hassasiyetini belirtmiş sizi de aynı hassasiyeti göstermeye davet etmiş. Uygulamayacak olsanız bile inadına alıyorum gibi bir tavır sergilemek çok çocukca değil mi?

Seni bu şekilde düşündüren ne? Uygulamak istemiyorsan uygulama adam gayet güzelce kendi yaptığı şeyi söylemiş konuşmasında bi saçmalık da yok.

Neden kral? Firmanın bizzat İsraile desteğini açıklamasına ve onların ekonomisins katkı sağlamasına, üstüne üstlük de bunun sonucunda kundaklık bebeklerin öldürülmesine rağmen sana bu cümleyi kurduran şey ne?
Filistin bayrağındaki kırmızı renkli kısım ne anlama geldiğini öğren. Filistin in durumunda biz olsaydık bizi takmazlardi bile. Filistine üzülen yallah yanlarına uzaktan konuşmayla olmuyor.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Arif
Filistin bayrağındaki kırmızı renkli kısım ne anlama geldiğini öğren. Filistin in durumunda biz olsaydık bizi takmazlardi bile. Filistine üzülen yallah yanlarına uzaktan konuşmayla olmuyor.
Filistin bayrağının zamanında Osmanlıya karşı olarak, o amaçla yapıldığını biliyorum merak etme. Ama biz Türküz kanka biz yıllarca mazlumun yanında durduk şimdi de durmaya devam ediyoruz. Bizim ülkemizde çocuklar daha anne sütüne muhtaç bebekler ölse sen üzülmezmiydin? Dahs günahsız küçük çocukların üzerine bombalar yağdırılması senin yüreğinde bir şey yaratmıyorsa boşa yaşıyorsun demek zaten. Burada da birine git şunu öğren git bunu öğren deyip üste çıkmaya çalışmak yerine karşındakinin zaten biliyo olduğunu düşünerek bir şeylere kalkış ki böyle boşluğa düşmeyesin. Tekrar Filistin konusuna gelecek olursak son olarak şunu söyleyeyim: Zamanında dedelerinin, babalarının Osmanlıya ihanet etmesinden dolayı bu zulmü yaşayan çocuklara, bebeklere aman yaşasınlar boş ver demek insanlık değildir.

Mert

80+ Silver
Teşekkürler, güzel bir sepet yaptık, 12 dakikada getirdiler.

Ekleme: Tebliğciler de gelmiş, sıktınız artık. Şunu yazanların toplu ban yemesi gerek. Fırsat konuşuyoruz burada, başka bir şey değil.

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Ekonomi Çok iyi
Migros hemen
IMG_5948.jpeg

ErenMaiky

80+ Bronze
Filistin bayrağının zamanında Osmanlıya karşı olarak, o amaçla yapıldığını biliyorum merak etme. Ama biz Türküz kanka biz yıllarca mazlumun yanında durduk şimdi de durmaya devam ediyoruz. Bizim ülkemizde çocuklar daha anne sütüne muhtaç bebekler ölse sen üzülmezmiydin? Dahs günahsız küçük çocukların üzerine bombalar yağdırılması senin yüreğinde bir şey yaratmıyorsa boşa yaşıyorsun demek zaten. Burada da birine git şunu öğren git bunu öğren deyip üste çıkmaya çalışmak yerine karşındakinin zaten biliyo olduğunu düşünerek bir şeylere kalkış ki böyle boşluğa düşmeyesin. Tekrar Filistin konusuna gelecek olursak son olarak şunu söyleyeyim: Zamanında dedelerinin, babalarının Osmanlıya ihanet etmesinden dolayı bu zulmü yaşayan çocuklara, bebeklere aman yaşasınlar boş ver demek insanlık değildir.
Tamam git ozaman yanlarına savaş knk . Neden Doğu Türkistan değilde Filistin konuşuyorsun mazlumlardan bahsediyosan, Filistini daha çok öne çıkardıkları içinde ondan. Bir taraf Türk bir taraf arap

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
Metin Kardaş
Boykotlar işe yarıyor çok şükür, ellerinde kalan malları satmaya uğraşıyorlar indirimlerle. Akıllı davranan insan sayısı artarsa daha da iyi olur

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Arif
Tamam git ozaman yanlarına savaş knk . Neden Doğu Türkistan değilde Filistin konuşuyorsun mazlumlardan bahsediyosan, Filistini daha çok öne çıkardıkları içinde ondan. Bir taraf Türk bir taraf arap
Şimdi onu savunmadığımı nerden biliyorsun diye sorarlar adama. Zaten ne zaman bi yerde Filistini savunsam hemen Doğu Türkistanı niye savunmuyorsun diye kınama ve suçlama arası bi tavır geliyor. Ama eğer farkedebildiysen burada konu Doğu Türkistan değil. Git yanlarına savaş diye patavatsızlık yapıyorsun ama biliyorsun ki bu elimden gelen bir şey değil. Ben elimden gelen tek şey olan boykotu insanları da bilgilendirerek yerine getirmeye çalışıyorum. Doğu Türkistan Filistin konusuna gelince bana göre Türk ve ya Arap olmasının önemi yok zulüm zulümdür.

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Neden kral? Firmanın bizzat İsraile desteğini açıklamasına ve onların ekonomisins katkı sağlamasına, üstüne üstlük de bunun sonucunda kundaklık bebeklerin öldürülmesine rağmen sana bu cümleyi kurduran şey ne?
araplardan nefret etmem.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Arif
araplardan nefret etmem.
Araplar zaten sevilen bir millet değil. Bende kara kaşlarına, kara gözlerine hayran olduğum için bu olaydan bahsetmiyorum zaten. Hatta Filistin için savaşan 30 yaşındaki adamların ölmesini umursamıyorum bile eğer kendi ülkesini düşünüyorsa savaşıp ölmek zorunda bunu göze almalı. Benim sesimi çıkardığım ve etrafımdakileri uyardığım nokta burada çocukların öldürülüyor olması. Sırf Arap olduğu, Arap doğduğu için suçsuz günahsız bebeklerin öldürülüyor olmasına sessiz kalmak ne kadar etik sizce? Dediğim gibi belli bir yaşı geçmiş Adamlar umurumda değil ülkelerini korumak için ölebilirler hatta ölmeliler de. Ama burada sayısı binler aşan bebek ve çocuk öldürüldü. Bu bana hem insan olduğum için hem de Türk olduğum için üzücü geliyor. Sende bilirsin ki bizim kanımızda var hocam. Türk daima mazlumun yanında olur. Bi yerde iş çocukların dahi öldürülmesine kadar büyüyorsa da bu savaş değil katliamdır.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom