Neler Yeni

RTX 4070 800 LİRA HIZLI OLAN KAZANIR

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

osmnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Osman
Forumun geldiği seviyeye bak. Ahahahah komedi. İptal olacağını bile bile THH bık bık zırlamak için satın alanların bu kafayla bunca yıl nasıl yaşadığının araştırılması lazım. Rezalet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Moderatörler tık peşinde herhalde böyle devam edin xD

Tomato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alperen

Zaldiwar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Samethan K
SONUNUZ ŞU ŞEKİL OLURSA ÇOK GÜLERİM
:pepega:

hashasii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Musa Tente
Forumun geldiği seviyeye bak. Ahahahah komedi. İptal olacağını bile bile THH bık bık zırlamak için satın alanların bu kafayla bunca yıl nasıl yaşadığının araştırılması lazım. Rezalet.

Millet eğleniyor, ben bi sorun göremiyorum.

Uygunsuz davranış

800 liraya olan şeyin reklamını da vermişler ampute misin sen? Bunda art niyet var ben de 25 binlik kartı 1000e indireyim reklam vereyim sonra yanlış fiyat zart zurt yazayım. Önceki mesajlarda reklam olarak var. Her şeyi geç dolandırıcılık bu o zaman herkes aynı şekilde yapsın

Buyur adamlar reklam vermiş

Reklam olmasa hadi neyse alan yine alsın ama bunda kasıt var öyle ya da böyle sana noluyor

800 liraya olan şeyin reklamını da vermişler ampute misin sen? Bunda art niyet var ben de 25 binlik kartı 1000e indireyim reklam vereyim sonra yanlış fiyat zart zurt yazayım. Önceki mesajlarda reklam olarak var. Her şeyi geç dolandırıcılık bu o zaman herkes aynı şekilde yapsın

Buyur adamlar reklam vermiş

Reklam olmasa hadi neyse alan yine alsın ama bunda kasıt var öyle ya da böyle sana noluyor
Gördüğü reklamların nasıl generate edildiği ile ilgili zerre fikri olmayan birisi için yazdıklarını fazla talihsiz buldum. Yazık sana. Hayatında başarılar dilerim xD Acınasısın.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,157
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Pahalı bu fiyata 4090 varken alınmaz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.