Neler Yeni

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD - DeepCool LS720S - DeepCool AK620 ZERO

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Furkan
Bende araştırırken baktım bu soğutucunun sesi fazla sese takılmam diyenler alabilir ama bence arctic bundan kat ve kat daha iyi. Hem sessiz hem performanslı. Bunun tek iyi yanı bana göre ekran olması. Yeni sistem toplayacam arctic 3 420 getirtecek kasayıda morpheus alıcam kasada ekran var zaten yeter 😂

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Furkan
Bende araştırırken baktım bu soğutucunun sesi fazla sese takılmam diyenler alabilir ama bence arctic bundan kat ve kat daha iyi. Hem sessiz hem performanslı. Bunun tek iyi yanı bana göre ekran olması. Yeni sistem toplayacam arctic 3 420 getirtecek kasayıda morpheus alıcam kasada ekran var zaten yeter 😂
Arctic'ten performans olarak daha iyi bu soğutucu hocam. Ek olarak ekranı var. Arctic ses konusunda daha iyi evet. RPM düşürerek sorun çözülür, yine benzer olur performansları. Arctic çok severim ama bu soğutucudan kat kat iyi olmayı geçtim daha iyi bile değil maalesef.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,037
İsim
Bilal Tepe
Arctic'ten performans olarak daha iyi bu soğutucu hocam. Ek olarak ekranı var. Arctic ses konusunda daha iyi evet. RPM düşürerek sorun çözülür, yine benzer olur performansları. Arctic çok severim ama bu soğutucudan kat kat iyi olmayı geçtim daha iyi bile değil maalesef.
Şuan best olarak enermax liqmaxflo var 450w TDP kadar içinden geçiyor deepcool iyi hoş da 27mm radyatör ne 38 artic ve enermax.

ethercity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Uğur

Ekler

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    160.3 KB · Hit: 59
  • Screenshot_9.png
    Screenshot_9.png
    161.4 KB · Hit: 62

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Furkan
Kat kat daha iyi dediğin soğutucunun karşılaştırmasını izlememişsin sanırım hocam.
Buyur atayım bak. Max ayarlarda 4 derece ama max ayarda o ayarda zaten sesten duramazsın. Normal ayarlarda fark yok denecek kadar az. Ha Vide sonuna doğru AMD işlrmcisine geçince 4 derece fark daha aza iniyor. Ben şahsen 2 3 derece fazla olsun kafamı … etmesin mantığındayım ve arctic bir sıkıntı yaşadığında servis konusunda çok çok iyi diye biliyorum. LCD li görünüme önem veren ve sese önem vermeyen alabilir. Benim için ses olmasın 2 derece fazla olsun ve bir sıkıntı olduğunda servisi iyi olsun kafasındayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca statik basıncı ve rpmi aynı fanlarının sen bunun ses olmasın diye düşürsen bu sefer daha az verim alırsın deepcooldan arctice göre . Ayrıca zaten radyatör kalınlığı da aşırı derece daha iyi arcticin. LCD ekran isteyen bende ayrı bir şekilde alıp montajlayabilir kasaya sonuçta soğutucu önemli performans önemli. Ses seviyesi durumu işk başlarda belki sorun olmazda ilerleyen zamanda üzebilir ama tabi tercih meselesi

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Furkan
Kat kat daha iyi dediğin soğutucunun karşılaştırmasını izlememişsin sanırım hocam.
Buyur atayım bak. Max ayarlarda 4 derece ama max ayarda o ayarda zaten sesten duramazsın. Normal ayarlarda fark yok denecek kadar az. Ha Vide sonuna doğru AMD işlrmcisine geçince 4 derece fark daha aza iniyor. Ben şahsen 2 3 derece fazla olsun kafamı … etmesin mantığındayım ve arctic bir sıkıntı yaşadığında servis konusunda çok çok iyi diye biliyorum. LCD li görünüme önem veren ve sese önem vermeyen alabilir. Benim için ses olmasın 2 derece fazla olsun ve bir sıkıntı olduğunda servisi iyi olsun kafasındayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca statik basıncı ve rpmi aynı fanlarının sen bunun ses olmasın diye düşürsen bu sefer daha az verim alırsın deepcooldan arctice göre . Ayrıca zaten radyatör kalınlığı da aşırı derece daha iyi arcticin. LCD ekran isteyen bende ayrı bir şekilde alıp montajlayabilir kasaya sonuçta soğutucu önemli performans önemli. Ses seviyesi durumu işk başlarda belki sorun olmazda ilerleyen zamanda üzebilir ama tabi tercih meselesi
Ben kat kat iyi demedim ki, tüm incelemelerine baktım yazdığımı bir oku önce. Adam kat kat iyi demiş, benim ifadem değil. Ben de arkadaşa demişim ki: bırak kat kat iyi olmayı daha iyi bile değil. Bir tık iyi zaten Deepcool. Ek ekran bilmem ne zaten Arctic olur 7-8 bin yani 2 katı fiyatı. Onun için bence her türlü F/P Deepcool ve evet birkaç derece daha iyi zaten, ekranı da var. Ben sesi umursamayan biriyim umursayanlara söyledim, full devir kullanırım tüm soğutucuları. Ha bir de Deepcool LS ve LT kullandım, LS 1 fanı bozulunca Deepcool Avrupa'ya mail attım, adamlar 3 tane fan yolladı 1 tanesi bozuldu diye. 70 lira PTT taşıma ücreti ödedim sadece yurtdışından hediye adı altında yollamışlar sağolsunlar.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
SEYF
Arkadaşlar deepcool da servis konusunda çok yardımcı oluyor. En azından amazon satın alımlarında. Deepcool soğutularda genel anlamda ses ve fan problemi her zaman var. Fakat yardımcı olup kısa sürede çözülüyor. Ben arctici 3K ya satmayı düşünürsem direk deepcool alacağım

Aytekin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Aytekin
Dostlar ben bu ürünü 1 aydır kullanıyorum hiç bir şekilde ses sorunu yaşamadım ve gayet memnunum deneyimi olmadan yorum yapıp insanların hevesini kırmayın bu ürünü çoğu kişi 8.000TL ve üstü fiyata aldılar. Lütfen boş boş yorumlar yapmayın bu fiyatta bu ürün net alınır aklınızda soru işareti kalmasın. (deepcool-mystique-360)

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Beyler beyaz sistem yapıyorum lianli sıvı soğutmalar ses konusunda nasıldır illa arctic mi almalıyım kasanın bütün fanlarını lian li uni infinity yapmayı düşünüyorum

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Sinan
Ses konusun da SilverStone IceMyst 280 gayet sessiz öneririm,corsair h150i de kullandım o çok sesli

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
mehmet ali oğuz
420 arctic okadar sessiz ki :) en çok hoşuma gidende pompa kafasında 2 adet kablo var o kadar birisi fan birisi rgb lcd ekranlı vardı k240 pompa kafasından bir avuç kablo çıkıyordu :p

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
Turuncu Keskin
Tek eksisi sanırım mystique'de sanırım pompa ayarı yok. Otomatik yapıyordu, harici güzel cihaz bence.

Top Bottom